У групі «Б» чемпіонату країни зфутболу (II ліга) 21.11 відбудуться завершальні матчі 12 туру

21 Листопад, 2020

Двадцять першого листопада із чотирьох запланованих матчів відбудуться дві зустрічі.

Група Б

Субота, 21 листопада 2020 року. с. Білозір’я. Стадіон «Зоря», 13:00

«Черкащина» (Черкаси) – «Кривбас» (Кривий Ріг)

У минулому турі, який «Черкащина» пропускала з об’єктивних причин, «Кривбас» досягнув нічиєї з лідером (0:0 вдома – це був останній матч «Металу» в 2020 році). Це дозволило йому вийти на чисте друге місце, але з мінімальним відривом від конкурентів – що зумовлює максимальну мотивацію на цей виїзд.

Варто відзначити, що цього сезону підопічні Приходька вже обігрували «Черкащину» – 4:2 на кубок, проте з того часу команда встигла змінити тренерський штаб і половину складу.

МФК «Миколаїв-2» – «Таврія-Сімферополь»

Обидві команди пропускали останні тури, і вимушені переноси застали їх у непоганій формі. МФК «Миколаїв-2» якраз пізньої осені обірвав безвиграшну серію, у кінці жовтня обірвавши невдачі мінімальною перемогою в Нікополі.

«Таврія» за останніх три тури набрала сім очок із дев’яти можливих. Варто додати, що в випадку перемоги кримчани здобувають шанс фінішувати другими в випадку невдач конкурентів.

Але при цьому треба пам’ятати, що в більшості матчів із резервом МФК «Миколаїв» сімферопольці втрачали очки (три нічиї та дві поразки при трьох перемогах). У минулому сезоні «Таврія» так і не змогла обіграти миколаївців.

«Метал» (Харків) пропускає тур через непарну кількість команд.

Матчі ФК «Нікополь» – «Енергія» (Нова Каховка) та  «Перемога» (Дніпро) – «Яруд» (Маріуполь) перенесений на невизначену дату через коронавірусну хворобу, виявлену в гравців команди господарів.

Джерело: сайт ПФЛ


http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys