Команди вихованців черкаського футболу в Прем’єр-лізі почали підготовку до другої частини чемпіонату

14 Січня, 2021

Зі стартом нового року активізувалися повідомлення зі стану команд Української Прем’єр-ліги України, де грають вихованці черкаського футболу

Захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко про свою готовність до початку збору сказав, що поки готовий на 50%. «Морально відновився, а фізично треба набирати кондиції», – відзначив уродженець Черкащини Віталій Миколенко.

ФК «Колос» нашого Євгена Новака провів своє перше тренування у Туреччині.

Ще дві команди УПЛ, де грають вихованці футболу Черкащини, вийшли з відпустки та розпочали міжсезонні збори. “Інгулець” з Олегом Синьогубом зібрався на клубній базі, де проведе першу частину підготовки до весняної частини чемпіонату. Уже 18-го січня команда вирушить до Туреччини, де проведе тренувальний збір, який закінчиться 12-го лютого.

“Олександрія” з Богданом Мишенком теж розпочала міжсезоння на клубній базі. Збір після відпустки команда відкрила традиційним кросом. Підопічні Володимира Шарана 21 січня так само вирушать до Туреччини для проведення другої частини підготовки до весняної половини сезону УПЛ. Там команда пробуде до 11-го лютого.

ФК “Маріуполь” з черкащанином Артемом Бондаренком у Туреччині провів контрольний поєдинок проти чеського “Слована”, де Артем провів перші 45 хвилин зустрічі.

З 12 січня почала підготовку до старту другої частини Української Прем’єр-ліги команда ще одно вихованця футболу Черкащини Артема Довбика – ФК «Дніпро-1».