Підсумки навчально-тренувального збору МСК «Дніпро» від головного тренера І. Столовицького

4 Лютого, 2021

Головна футбольна команда МСК «Дніпро» у рамках підготовки до чемпіонату України серед команд другої ліги завершила перший НТЗ.

 

Головний тренер дніпрян Ігор Столовицький поділився з «Черкаським спортом» своїми враженнями від проведеного першого збору команди:

– Усю заплановану роботу на цей період ми виконали у повному обсязі. У плані набуття ігрової практики, то єдине, що засмутило, що провели лише один із запланованих контрольних матчів. Через складні погодні умови не відбулася гра у Олександрії.

Відомо, що на перегляді були кілька гравців.

– Так у першому зборі взяли участь кілька гравців, які були запрошені на перегляд. Двоє з них – з Дніпра і Києва нам не підійшли. А от воротар Денис Баковський із Звенигородки (2003 р.н.) та драбівчанин Богдан Белих (півзахисник, 2002 р.н.) візьмуть участь у другому навчально-тренувальному зборі. Також залишається і Саша Колос, який відзначився забитим голом у контрольному матчі у Києві.

Які подальші плани?

– Уже восьмого лютого у команди починається другий НТЗ, який триватиме до 21 лютого. На цей період ми запланували провести три контрольні зустрічі.