Футболісти МСК «Дніпро» на полі суперника дали бій одному з лідерів першої ліги чемпіонату України

2 Березня, 2021

У черкаської команди триває черговий навчально-тренувальний збір, під час якого дніпряни 2 березня у Горішніх Плавнях провели товариський матч з ФК «Гірник-Спорт»

Гра виявилася бойовою та багатою на забиті голи і завершилася перемогою «Гірника-Спорту» з рахунком 3:2.

Зустріч почалась на зустрічних курсах, де ні одна з команд не хотіла поступатись.

Рахунок у матчі на 17 хвилині ударом в дальній кут з-за меж штрафної відкрив нападник Гірника.

Вже через чотири хвилини у дніпрян гравець на перегляді після розіграшу стандартного положення зрівняв рахунок.

На 24 хвилині Янаков після подачі від Лободи, приймає м’яч в штрафній суперника, але захисник фолить і пробити не дає. Авер’янов реалізує одинадцятиметровий  і 1:2 на користь МСК «Дніпро».

На 58 хвилині гри вже «Гірнику-Спорту» після розіграшу стандартного положення вдається зрівняти рахунок – 2:2.

Коли до завершення гри залишалося зовсім не багато часу, після помилки захисників, Онищенко в падінні вибивав м’яч з лінії воріт, який влучив в руку гравця «Гірник-Спорту» і … було призначено пенальті в черкаські ворота. Виявляться, що арбітр побачив порушення правил в іншій спірній ситуації. У підсумку команда з Горішніх Плавнів з 11 метрів забиває переможний для них м’яч.