МСК “Дніпро” (Черкаси) – ФК “Чернігів” – 0:0: Звіт гри

6 Березень, 2021

6 березня МСК “Дніпро” провів чергову контрольну гру з ФК «Чернігів». З перших хвилин команди тримали м’яч в центрі поля і як таких гострих моментів команди фактично не створювали.

З 20 хвилини гравці МСК Дніпро заволоділи ініціативою. Перший по справжньому небезпечний момент був у Авер’янова, після подачі в штрафну нападник грає на добиванні, але м’яч пішов залегко, захисник рятує ворота. Під кінцівку тайму гравці МСК знову йдуть на подачу, цього разу Тастанкулова грає першим на м’ячі і влучає в поперечку.

Другий тайм «Чернігів» розпочав з 7 замін. Головний тренер черкащан Столовицький в свою чергу випустив лише Савіська замість Кулинича та Норенка замість Винниченка.

МСК Дніпро не збавляючи темп продовжував тиснути на ворота суперника. Лобода мав три стовідсоткові моменти, які могли вирішити рахунок гри.

В свою чергу Чернігів відповів заробленим пенальті, який без шансів парирував Старченко.

Під завершення матчу свій шанс мав Савісько, отримавши передачу від Дувняка, точно на голову, але, на жаль, промахнувся з кількох метрів.

Матч закінчено, кінцевий рахунок зустрічі 0:0.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys