Не вдалося втримати переможний рахунок

14 Квітня, 2021

Футболісти МСК «Дніпро»-U-19 у Білозір’ї  зіграли матч 9 туру чемпіонату України з футболу (I ліга, U-19)

14 квітня молодіжний склад дніпрян зустрічався з командою ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг).

З перших хвилин черкаська команда взяла ініціативу в свої руки і змогла досить швидко відкрити рахунок. Меркулов відгукнувся на простріл партнера на лінії воротарської і відправив м’яч уже в пусті ворота.

Після забитого м’яча МСК Дніпро продовжувало тиснути і створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. І уже до 25 хвилини Кулініч зміг подвоїти перевагу черкащан, знову простріл в штрафну і знову нападник МСК відправляє м’яч в пусті ворота.

На цьому високий пресинг черкаської команди зник і всі заспокоїлись. До кінця тайму гравці Кривбасу мали змогу відповісти, але вчасний фол повністю змінив ситуацію.

Другий тайм гравці Кривбасу розпочали більш активно і змогли змінити хід гри, спершу гол після невдалої гри захисників після подачі, а під зав’язку матчу два красені від нападника криворізької команди з-за меж штрафної роблять рахунок 2:3.