МСК “Дніпро” (Черкаси) – ФК “Нікополь” – результат матчу

19 Квітня, 2021

19 квітня на Черкаси – Арена МСК Дніпро приймав ФК “Нікополь” в рамках 18 туру другої ліги чемпіонату України.

З перших хвилин господарі поля забрали ініціативу в свої руки.

Перший по справжньому небезпечний момент мав Ярослав Савісько, голкіпер дістав м’яч з під перекладини, а вже через кілька хвилин після фолу в штрафній – Авер’янов реалізує пенальті.

Під зав’язку тайму Фхакадзе міг подвоювати рахунок але м’яч розминувся зі стійкою воріт.

Нікополь в свою чергу відповів низкою небезпечних прострілів які ледь не ціною травми нівелював Старченко.

Другий тайм розпочався з виходу на поле Сахнюка, який змінив Савіська і уже через три хвилини асистує Кузнєцову після подачі кутового. Рахунок стає 2:0

Нікополь в свою чергу мав стрімкі наміри відігратись.

На 70 хвилині їм це таки вдалось, Кузнєцов відправив м’яч в свої ворота.

Під завершення матчу черкаська команда мала низку моментів але реалізувати їх так і не змогла.

Матч завершено з рахунком 2:1.