Календар матчів І кола першості Черкащини з футболу (І ліга)

23 Квітень, 2021

В неділю, 25 квітня, стартує першість Черкаської області з футболу

Вашій увазі календар І кола змагань:

1 тур. 25 квітня (неділя)

ФК УТК-2 Паланка – ФК «Тальне»

«Шевченків край» Городище – «Урожай» Корсунь-Шевченківський

«Патріот» Сміла – «Родень» Канів

«Слобода» Червона Слобода – ФК «Дирдин»

«Зоря-Академія» Білозір’я – СК «Базис-2» Кочубіївка

2 тур. 3 травня (понеділок)

ФК «Тальне» – СК «Базис-2» Кочубіївка

ФК «Дирдин» – «Зоря-Академія» Білозір’я

«Родень» Канів – «Слобода» Червона Слобода

«Урожай» Корсунь-Шевченківський – «Патріот» Сміла

ФК УТК-2 Паланка – «Шевченків край» Городище

3 тур. 10 травня (понеділок)

«Шевченків край» Городище – ФК «Тальне»

«Патріот» Сміла – ФК УТК-2 Паланка

«Слобода» Червона Слобода – «Урожай» Корсунь-Шевченківський

«Зоря-Академія» Білозір’я – «Родень» Канів

СК «Базис-2» Кочубіївка – ФК «Дирдин»

4 тур. 16 травня (неділя)

ФК «Тальне» – ФК «Дирдин»

«Родень» Канів – СК «Базис-2» Кочубіївка

«Урожай» Корсунь-Шевченківський – «Зоря-Академія» Білозір’я

ФК УТК-2 Паланка – «Слобода» Червона Слобода

«Шевченків край» Городище – «Патріот» Сміла

5 тур. 23 травня (неділя)

«Патріот» Сміла – ФК «Тальне»

«Слобода» Червона Слобода – «Шевченків край» Городище

«Зоря-Академія» Білозір’я – ФК УТК-2 Паланка

СК «Базис-2» Кочубіївка – «Урожай» Корсунь-Шевченківський

ФК «Дирдин» – «Родень» Канів

6 тур. 30 травня (неділя)

ФК «Тальне» – «Родень» Канів

«Урожай» Корсунь-Шевченківський – ФК «Дирдин»

ФК УТК-2 Паланка – СК «Базис-2» Кочубіївка

«Шевченків край» Городище – «Зоря-Академія» Білозір’я

«Патріот» Сміла – «Слобода» Червона Слобода

7 тур. 6 червня (неділя)

«Слобода» Червона Слобода – ФК «Тальне»

«Зоря-Академія» Білозір’я – «Патріот» Сміла

СК «Базис-2» Кочубіївка – «Шевченків край» Городище

ФК «Дирдин» – ФК УТК-2 Паланка

«Родень» Канів – «Урожай» Корсунь-Шевченківський

8 тур. 13 червня (неділя)

ФК «Тальне» – «Урожай» Корсунь-Шевченківський

ФК УТК-2 Паланка – «Родень» Канів

«Шевченків край» Городище – ФК «Дирдин»

«Патріот» Сміла – СК «Базис-2» Кочубіївка

«Слобода» Червона Слобода – «Зоря-Академія» Білозір’я

9 тур. 20 червня (неділя)

«Зоря-Академія» Білозір’я – ФК «Тальне»

СК «Базис-2» Кочубіївка – «Слобода» Червона Слобода

ФК «Дирдин» – «Патріот» Сміла

«Родень» Канів – «Шевченків край» Городище

«Урожай» Корсунь-Шевченківський – ФК УТК-2 Паланка



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys