ФК «Перемога» (Дніпро) – МСК «Дніпро» (Черкаси): результат гри + ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

26 Квітня, 2021

26 квітня черкащани у Дніпрі провели матч 19 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (група «Б»)

ФК «Перемога» (Дніпро) – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 1:1 (1:0)

Голи: Пономаренко (34 хв) – Фхакадзе (65 хв.)

Приїхав Дніпро у місто Дніпро – черкаська команда навесні набрала 10 очок, в той час, як господарям не пішли на користь зміна тренерського штабу і втрата декількох раніше основних гравців. Без Яровенка і Тарана Перемога набрала всього одне очко. З шести весняних матчів дебютанти Другої ліги не виграли жодного.

З перших хвилин матчу активніше розпочали черкаські футболісти – в декількох моментах йшли подачі на чіпкого Сулеймана, але суперники заважали Фаріду замикати, а удари Авер’янова і Лободи з-за меж штрафного майданчика минули ворота Перемоги. У господарів найкращий момент створив їх найдосвідченіший гравець – 26-річний вінгер Радченко.

Артем увірвався в штрафний і готувався вже загострювати, але захисники встигли перервати його чи то удар, чи то простріл.

І коли здалося, що черкащани перехопили ініціативу і ось-ось заб’ють, Перемога перервала свою 3-матчеву безгольову серію. Радченко запустив через лівий фланг Боровика, чий простріл замкнув у дотик центрхав Пономаренко. М’яч закотився в лівий від воротаря нижній кут – 1:0. А перед самою перервою захисник Сидоренко після розіграшу кутового ледь не потрапив низом у ворота – а хороший був шанс подвоїти перевагу! Втім, і Дніпро міг відігратися: з заробленого Фхакадзе штрафного Шурубура бив так, що м’яч чиркнув поперечину воріт.

На другий тайм гості вийшли з замінами, значно активізувалися. В одному з моментів після розіграшу штрафного Сулейман в дотик замкнув флангову передачу – і тут воротаря на лінії підстрахував захисник Сердюк. Але коли після першого пасу від воротаря м’яч пострибав по головах, а захисник господарів Сидоренко скинув його трохи в сторону від себе, прекрасно використовував свою можливість центрхав черкаського Дніпра Фхакадзе. З правої ноги метрів з 12-ти він пробив повз воротаря – 1:1. Дуже важливий гол особисто для Джаби, який є вихованцем місцевого футболу. А коли після розіграшу стандарту Есьен ще і відмахнувся від Фхакадзе, залишивши свою команду в меншості, зовсім сумними стали справи господарів.

Матч завершено з рахунком 1:1.