Футболістам МСК «Дніпро»-U-19 не пощастило втримати перемогу над лідером турнірної таблиці

28 Квітня, 2021

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга. U-19. Гра 11 туру. «Черкаси-Арена». 28 квітня.

МСК «Дніпро»-U-19 (Черкаси) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 1:1 (1:0)

Голи: Дувняк (32 хв.) – Козак (74 хв.)

Незважаючи на те, що у гості приїхала команда, яка є лідером турнірної таблиці, дніпряни з перших хвилин зробили акцент на атакувальний футбол і змусили суперника на старті гри понервувати, захищаючи свої ворота. Мінімальну ігрову перевагу у грі МСК «Дніпро»-U-19 втілив у забитий гол на 32 хвилині зустрічі. Забитий м’яч додав впевненості нашим хлопцям і вони ще більше посили свої атакувальні дії, але довести справу до прицільного удару не вдалося. «Гірник» зі свого боку після пропущеного гола частіше почав запускати шкіряну кулю у штрафну господарів поля повітрям, де у них за рахунок високорослих гравців була перевага.

Відразу після перерви черкащани провели кілька атак, нагадавши супернику, що у цій зустрічі вони є господарями. Криворожці не забарилися з відповіддю, але пройти насичений захист дніпрян, який цементував Онищенко не вдалося.

На 60 хвилиня після того, як Дувняк отримав другу жовту картку, господарі стали грати в меншості. Дніпрянам стало грати важче, але вони при допомозі тренерів знайшли у собі резерви і зуміли компенсувати відсутність на полі свого 11 гравця. Незважаючи на нерівні склади на полі була рівна боротьба. Але на 74 хвилині у «Гірника» з правого флангу Козак бездоганно виконав штрафний удар і на табло рахунок став рівним – 1:1. Після цього гості додали в активності, змушуючи господарів перейти до гри від оборони і отримувати шанси на проведення контратак і такі моменти під завершення гри виникали один за одним. При цьому одного разу були близькими до забитого гола і гості, проте Баккі продемонстрував відмінну реакцію. Варто відзначити, що під завершення гри ще більше втратив контроль за грою арбітр, який протягом зустрічі приймав дивні рішення і частіше на користь гостей.

У підсумку гра закінчилася внічию. Хоча можна відзначити, що своєю самовіддачею і бажанням дніпряни заслуговували на перемогу.