Підсумки чемпіонатів дитячо – юнацького футзалу Черкащини сезону 2020-21 р.

2 Травень, 2021

Змагання були проведені у чотирьох вікових групах, у який взяли участь пятдесят чотири команди

Всі матчі проходили в Академії футболу та фут залу «Черкащина» с.Білозір’я протягом листопада 2020 р. по березень 2021р.

U-11 (2010-2011р.н.) 

зіграно 65 ігор

Взяло участь – 17 команд.

Результати фінальної частини:

1  місце  – ДЮСШ Ватутіне

2  місце – «Дніпро -80 -2»  м. Черкаси

3 місце – «Дніпро -80»  м. Черкаси

4 місце – «Дніпро -80-Макс»   м. Черкаси

5 місце – ДЮСШ Умань-1

6 місце – «Явір –Олімп»   м.Сміла

7 місце – ДЮСШ Умань-2

8 місце – ДЮСШ Маньківка

Кращі гравці :

Луценко Владислав, Лаговський Олександр  – «Дніпро -80-Макс»

Троханов Олександр  – «Дніпро -80»

Савченко Дмитро – «Дніпро -80 -2»

Цибань Артем – ДЮСШ Ватутіне

U-13 (2008-2009р.н.)

зіграно 85 ігор

Взяло участь – 22 команди.

Результати фінальної частини:

1 місце – ДЮСШ Ватутіне

2 місце – «Черкащина Академія» с. Білозір’я

3 місце – КДЮСШ 1 МСК «Дніпро»  м. Черкаси

4 місце – «Зоря Академія» с. Білозір’я

5 місце – ФК «Тальне» -ДЮСШ

6 місце – СК «Юність» Базис 2

7 місце – КДЮСШ -1 м. Черкаси

8 місце – «Зоря» с. Руська Поляна

9 місце – ДЮСШ Маньківка

Кращі гравці:

ДЮСШ Ватутіне – Назар Дудник;

«Черкащина Академія» – Єрмалаєв Кіріл;

КДЮСШ 1 МСК «Дніпро» Федченко Богдан;

«Зоря Академія» – Цип’ящук Богдан.

U-15 (2006-2007р.н.)

зіграно – 29 ігор.

Взяло участь – 10 команд.

1 місце –  «Явір – ДЮСШ Олімп» м.Сміла

2 місце – «Зоря-Академія» с. Білозір’я

3 місце –  ДЮСШ Монастирище

4  місце – ДЮСШ Звенигородка

5  місце – ДЮСШ Маньківка

6  місце – ДЮСШ Кам’янка

7  місце – ФК «Тальне -ДЮСШ»

8  місце – «Зоря» м. Драбів

9  місце – ЛНЗ Лебедин

10 місце  – ДЮСШ Канів

Кращі гравці:

Гегельський  Олександр (ДЮСШ Звенигородка)

Пархомець Віталій  (ДЮСШ Монастирище)

Пасічніченко Владислав («Зоря-Академія»)

Марченко Віталій («Явір – ДЮСШ Олімп»)

 

U-17 (2004 – 05р.н.)

зіграно 10 ігор.

Взяли участь – 5 команд.

1 місце – МСК Дніпро м.Черкаси

2 місце – ДЮСШ Монастирище

3 місце – «Обрій – Христинівщина» с.Талалаївка

4 місце – ДЮСШ Звенигородка

5 місце – «ФК Тальне – ДЮСШ»

Кращі гравці:

ДЮСШ Звенигородка – Гаврильченко Богдан

«ФК Тальне – ДЮСШ» – Гладченко Богдан

«Обрій – Христинівщина» – Корнєєв Артем

ДЮСШ Монастирище – Телиця Богдан

МСК Дніпро – Соломка Іван

 

Комітет дитячо – юнацького футзалу АФЧО



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys