Іван Петряк не допоміг «Фегервару» завоювати Кубок Угорщини

4 Травень, 2021

Команда вихованця смілянського футболу удев’ятьох мінімально поступилась «Уйпешту» в додатковий час фіналу Кубка Угорщини

Команди обидва тайми провели у в’язкій боротьбі, більше переживаючи за власні ворота, аніж за атаку. Гаряче стало лише наприкінці матчу.

Вже у доданий час Адріан Рус не впорався з емоціями і побачив перед собою другу жовту картку, залишивши «Фегервар» у меншості на додаткові екстра-тайми. Бразильський півзахисник Алеф вирішив скласти компанію своєму одноклубнику і, вийшовши на заміну, протягом 6 хвилин встиг заробити два «гірчичники». У дев’ятьох боротися проти суперника було нелегко, що й довів захисник «Уйпешта» Лірім Кастраті, вивівши свою команду вперед на 101-й хвилині. Цей гол став єдиним у матчі.

До слова, смілянин півзахисник «Фегервара» Іван Петряк вийшов з перших хвилин і провів на полі увесь матч. Українець втратив шанс здобути перший трофей з командою після переходу з «Ференцвароша» у 2019 році.

https://football24.ua//http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys