МСК “Дніпро” – ФК “Балкани” – деталі матчу

28 Травня, 2021

28 травня на Черкаси Арена, в рамках 28 туру другої ліги чемпіонату України, МСК Дніпро приймав ФК Балкани.
Господарі поля розпочали набагато активніше і фактично не давали шансів для атак Балканів. Перший небезпечний момент мав Сахнюк, але м’яч відверто зійшов з ноги. Невдовзі зависоко пробив Авер’янов а за ним і Янаков. Домінації Черкаського колективу була відчутна.
Відповідь від Балканів прийшла на на 28 хвилині після подачі штрафного Старченко парирує перший удар, але знову на добиванні гравець гостей. Рахунок відкрито (0:1).
Дніпряни відігруються уже через 5 хвилин, спершу Сахнюк пробивав точно під перекладину, але голкіпер переправив м’яч на кутовий, а от уже з кутового відзначається Лобода, отримавши м’яч в ноги більярдним ударом зрівнює рахунок. (1:1).
Через 10 хвилин приходить і другий гол Авер’янов з вищезгаданим Лободою розігрують на фланзі і після прострілу від Вадима, м’яч влучає точно в руку захиснику. Виконувати пенальті взявся фактично штатній пенальтист Авер’янов Максим. Півзахисник черкаської команди розвів по кутках голкіпера та м’яч (2:1).
Під завершення тайму можна було ставити ще один пенальті, Сахнюк отримав м’яч на вістрі атаки і обігравши захисника вірвався в штрафну, де на ньому і фолив захисник, але чи то арбітр не повірив чи Віктор зарані розпочав падати. Сахнюк отримав жовту за симуляцію.

Другий тайм активніше розпочали господарі, Авер’янов мав можливість збільшити перевагу, але з кількох метрів влучив точно в голкіпера.
Балкани мали лише один шанс за весь тайм, нападник пробив з-за меж штрафної і влучив в штангу. Матч завершено з рахунком 2:1 на користь МСК Дніпро.