Старт Другої ліги чемпіонату України з футболу сезону 2021/2022 р.р. заплановано на 25 липня

2 Червень, 2021

У новому сезоні Черкащина у Другій лізі буде представлена двома клубами – МСК «Дніпро» і ФК «ЛНЗ»

У Києві у Будинку футболу представники футбольних клубів у межах засідання Центральної ради ПФЛ обговорили низку нагальних питань напередодні підсумкової Конференції ПФЛ, запланованої на 24 червня.

Так, Центральна рада ухвалила рішення, що у наступному сезоні у Першій лізі виступатиме 16 команд відповідно до чинного Регламенту. Змагання у Першій лізі стартують 25 липня.

Щодо Другої ліги, то ухвалене рішення щодо двох груп у цих змаганнях, старт якої запланований так само на 25 липня. Але до Конференції ПФЛ планується проведення Ради ліг клубів Другої ліги, де остаточно буде обговорений проєкт формату змагань у лізі для винесення на Конференцію.

Згідно з додатком до Договору про організацію і проведення змагань ПФЛ на три найближчих сезони ЦР ухвалила рішення щодо підвищення гонорару арбітрам з сезону 2021/22.

Разом із тим Центральна рада пропонує зміни та доповнення до Регламенту змагань на сезон 2021/22. Серед інших змін, у разі, коли «двійка» клубу Першої ліги посідає останнє місце у Другій лізі, то змагання ПФЛ залишає клуб, який посів попереднє перед ним.

Центральна рада обговорила рішення УАФ щодо скасування Реєстру стадіонів і введення категорійності стадіонів у матчах змагань ПФЛ. Команди Другої ліги мають грати на стадіонах щонайменше першої категорії, а Першої ліги – другої.

Взяті до уваги і затверджені УАФ заявкові періоди на змагальний сезон 2021/22:

перший – з 01 липня по 03 вересня 2021 р.

другий з 31 січня по 02 березня 2022 р.

Зазначимо, що рішення Центральної ради ПФЛ мають бути затверджені на Конференції ПФЛ.

Джерело: пресслужба ПФЛhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys