Календар матчів Євро-2020 та розклад прямих телетрансляцій

12 Червень, 2021

Із 11 червня по 11 липня на стадіонах одинадцяти міст пройде чемпіонат Європи з футболу.. В Україні поєдинки Євро-2020 транслюватимуть телеканали «Футбол 1», «Футбол 2» та «Україна».

Груповий етап

Група A. Туреччина, Італія, Уельс, Швейцарія

11 червня (п’ятниця)

Туреччина — Італія – 0:3

12 червня (субота)

Уельс — Швейцарія – 1:1

16 червня (середа)

Туреччина — Уельс 19:00 Баку. «Футбол 1», «Футбол 2»

Італія — Швейцарія 22:00 Рим. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

20 червня (неділя)

Італія — Уельс 19:00 Рим. «Футбол 1»

Швейцарія — Туреччина 19:00 Баку. «Футбол 2»

 

Група B. Данія, Фінляндія, Бельгія, Росія

12 червня (субота)

Данія — Фінляндія – 0:1

Бельгія — Росія 3:0

16 червня (середа)

Фінляндія — Росія 16:00 Санкт-Петербург. «Футбол 1», «Футбол 2»

17 червня (вівторок)

Данія — Бельгія 19:00 Копенгаген. «Футбол 1», «Футбол 2»

21 червня (четвер)

Росія — Данія 22:00 Копенгаген. «Україна», «Футбол 1»

Фінляндія — Бельгія 22:00 Санкт-Петербург. «Футбол 2»

 

Група C. Нідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія

13 червня (неділя)

Австрія — Північна Македонія 19:00 Бухарест «Футбол 1», «Футбол 2»

Нідерланди — Україна 22:00 Амстердам. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

17 червня (четвер)

Україна — Північна Македонія 16:00 Бухарест. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Нідерланди — Австрія 22:00 Амстердам. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

21 червня (понеділок)

Північна Македонія — Нідерланди 19:00 Амстердам. «Футбол 2»

Україна — Австрія 19:00 Бухарест. «Україна», «Футбол 1»

 

Група D. Англія, Хорватія, Шотландія, Чехія

13 червня (неділя)

Англія — Хорватія 16:00 Лондон. «Футбол 1», «Футбол 2»

14 червня (понеділок)

Шотландія — Чехія 16:00 Глазго. «Футбол 1», «Футбол 2»

18 червня (п’ятниця)

Хорватія — Чехія 19:00 Глазго. «Футбол 1», «Футбол 2»

Англія — Шотландія 22:00 Лондон. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

22 червня (вівторок)

Чехія — Англія 22:00 Лондон. «Україна», «Футбол 1»

Хорватія — Шотландія 22:00 Глазго. «Футбол 2»

 

Група E. Іспанія, Швеція, Польща, Словаччина

14 червня (понеділок)

Польща — Словаччина 19:00 Санкт-Петербург. «Футбол 1», «Футбол 2»

Іспанія — Швеція 22:00 Севілья. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

18 червня (п’ятниця)

Швеція — Словаччина 16:00 Санкт-Петербург. «Футбол 1», «Футбол 2»

19 червня (субота)

Іспанія — Польща 22:00 Севілья. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

23 червня (середа)

Словаччина — Іспанія 19:00 Севілья. «Футбол 1»

Швеція — Польща 19:00 Санкт-Петербург. «Футбол 2»

 

Група F. Угорщина, Португалія, Франція, Німеччина

15 червня (вівторок)

Угорщина — Португалія 19:00 Будапешт. «Футбол 1», «Футбол 2»

Франція — Німеччина 22:00 Мюнхен. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

19 червня (субота)

Угорщина — Франція 16:00 Будапешт. «Футбол 1», «Футбол 2»

Португалія — Німеччина 19.00, Мюнхен. «Футбол 1», «Футбол 2»

23 червня (середа)

Німеччина — Угорщина 22:00 Мюнхен. «Футбол 2»

Португалія — Франція 22:00 Будапешт. «Україна», «Футбол 1»

 

1/8 фіналу

26 червня (субота)

2A — 2B 19:00 Амстердам (матч № 37). «Футбол 1», «Футбол 2»

1A — 2C 22:00 Лондон (матч № 38). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

27 червня (неділя)

1C — 3D / E / F 19:00 Будапешт (матч № 39). «Футбол 1», «Футбол 2»

1B — 3A / D / E / F 22:00 Севілья (матч № 40). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

28 червня (понеділок)

2D — 2E 19:00 Копенгаген (матч № 41). «Футбол 1», «Футбол 2»

1F — 3A / B / C 22:00 Бухарест (матч № 42). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

29 червня (вівторок)

1D — 2F 19:00 Лондон (матч № 43). «Футбол 1», «Футбол 2»

1E — 3A / B / C / D 22:00 Глазго (матч № 44). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

 

¼ фіналу

2 липня (п’ятниця)

Переможець № 42 — переможець № 41 19:00 Санкт-Петербург (матч № 45). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Переможець № 40 — переможець № 38 22:00 Мюнхен (матч № 46). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

3 липня (субота)

Переможець № 37 — переможець № 39 19:00 Баку (матч № 47). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Переможець № 44 — переможець № 43 22:00 Рим (матч № 48). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

½ фіналу

6 липня (вівторок)

Переможець № 45 — переможець № 46 22:00 Лондон (матч № 49). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

 

7 липня (середа)

Переможець № 48 — переможець № 47 22:00 Лондон (матч № 50). «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

 

Фінал. 11 липня (неділя)

Переможець № 49 — переможець № 50 22:00 Лондон. «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

 

До 1/8 фіналу вийдуть по дві найсильніші збірні кожної групи і чотири володарі третіх місць за кращими показниками.

 

У разі виходу збірної України з групи і просування турнірною сіткою, всі її матчі транслюватиме загальнодоступний канал «Україна».

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys