«Бронзовий» виступ шполянського «Жайвора» у турнірі на Харківщині

12 Червень, 2021

У м. Балаклія Харківської області відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед команд дівчат

За нагороди змагались дівчатка з м. Балаклія Харківська область,, м. Харків,с. Борова Харківська область, м. Запоріжжя, м. Василівка Запоріжська область, м. Кобеляки Полтавська область, с. Понорниця Чернігівська область. Черкащина була представлена командою “Жайвір” Шполянської ОТГ.

У відбірковому етапі змагань наші дівчатка в першій грі поступились місцевій команді, переграли одноліток з с. Борова та зіграли внічию проти гравців з м. Василівка. За результатами відбіркових ігор ми вийшли у півфінал з другого місця.

В напруженій боротьбі 1 : 2 поступились команді з м. Харків, хоча й вели в рахунку, дві необов’язкові помилки призвели до взяття наших воріт, в результаті чого супрерник пройшов у фінал, де поступився місцевим дівчаткам “Валькірії” Балаклійська ДЮСШ.

“Жайвір” у втішному фіналі, грі за третє місце, перемогли команду із Запорізької області –  2:0, за що отримали бронзові медалі та кубок .

За найкращу гру в нашій команді нагороджено капітана Дашу Куцабу, яка зіграла всі ігри без жодної заміни.

В номінації кращий нападник змагань була визнана форвард «Жайвора» Даша Молодан.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys