Юрій Бакалов і Віталій Шпанюк знову працюватимуть разом – цього разу у ФК «ЛНЗ»

17 Червень, 2021

За повідомленням сайту ФК «ЛНЗ» до тренерського штабу футбольного клубу «ЛНЗ» увійшов відомий фахівець, родом  с.Тарасівка Звенигородського району Черкаської обл. Віталій Шпанюк, який буде помічником головного тренера команди Юрія Бакалова.

“Черкаський спорт” дослідив, що Юрій Бакалов і Віталій Шпанюк не вперше працюватимуть в одному футбольному клубі і, зокрема, у Черкасах.

У 1995/96–1997/98 рр. Віталій Шпанюк був лікарем команди «Дніпро» Черкаси/ФК «Черкаси»,  а Юрій Бакалов у 1997 та 1998 роках  гравцем «Дніпра» (Черкаси).

Із січня по червень 2014 року Юрій Бакалов був головним тренером ФК «Славутич» (Черкаси), а Віталій Шпанюк – тренер з фізичної підготовки. Тоді друголіговий ФК «Славутич» зробив історичний вихід до півфіналу Кубку України, де у додатковий час поступився донецькому «Шахтарю».

Юрій Бакалов і Віталій Шпанюк знову у в одному клубі – ФК «ЛНЗ», який у сезоні 2021/2022 років представлятиме Черкаси у другій лізі чемпіонату України з футболу.

Щодо спільної роботи в інших клубах, то Бакалов і Шпанюк, працювали у тренерських штабах команд Прем’єр-ліги – «Арсенал» (Київ) і ФК «Львів».http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys