Черкащани готуються до матчу проти збірної Англії

30 Червень, 2021

Після історичного тріумфу у Глазго збірна України не стала довго святкувати чи почивати на лаврах.

Після радісних емоцій, пережитих учора разом з усіма українцями, синьо-жовті уже о 9-й снідали в готелі Crowne Plaza, а о 10.30 виїхали на тренування на вже знайомий стадіон «Фірхілл», на якому працювали вчора, у день матчу.

У сьогоднішньому тренуванні взяли участь 24 гравці збірної України, в тому числі і два вихованці черкаського футболу – герой вчорашнього матчу Артем Довбик та Віталій Миколенко.

На жаль, через травму розташування національної команди залишив Артем Бєсєдін.

Традиційно ті футболісти, які вчора вийшли на поле з перших хвилин, виконали комплекс відновлювальних вправ, завершивши їх стречингом. Решта команди провела інтенсивне годинне заняття для того, щоби вирівняти рівень функціонального стану з іншими партнерами по команді.

За кілька годин по обіді збірна України залишить готель Crowne Plaza, що став нетривалою, але щасливою резиденцією для синьо-жовтих. Виліт чартерного рейсу Глазго – Рим заплановано на 16.55 за місцевим часом. Після прибуття до Рима українці оселяться в готелі Parco dei Principi Grand Hotel & Spa.

https://uaf.ua/http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys