Драбівчанин Олег Синьогуб залишив «Інгулець»

1 Липень, 2021

Захисник Олег Синьогуб прокоментував Footboom відхід з «Інгульця».

– Так, це правда, що я пішов з «Інгульця». Причина? Не зійшлися в думці з Олександром Григоровичем Поворознюком з приводу нового контракту. Я не засмучуюся, ми залишилися в дуже хороших відносинах. Звичайно, дуже важко йти після довгого перебування в команді. Ми вже стали один одному маленької сім’єю. Розлучатися завжди непросто. Дуже багато хорошого було за весь цей час в клубі, і, вважаю, що на даний момент це був найвдаліший етап в моєму житті.

Топ-5 моментів в «Інгульці»? Найяскравішими спогадами стануть, звичайно ж, кубкова гра проти луганської «Зорі», успішний чемпіонат Першої ліги, фінал Кубка України, вихід до Прем’єр-ліги і дебютний сезон в елітному дивізіоні. Багато яскравих моментів пережив разом із командою. Майбутнє? На даний момент в пошуках команди. Пріоритети? Звичайно ж, хотілося б спробувати свої сили за кордоном, але і в Україні теж розглядаю різні варіанти. Час покаже, де опинюся, – сказав Синьогуб.



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys