Артем Довбик взяв участь у відкритті оновленого стадіону школи, вихованцем якої він є

6 Липня, 2021

Герой футбольного матчу ЄВРО-2020 Україна-Швеція Артем Довбик з керівництвом Черкащини взяв участь у відкритті оновленого стадіону для занять легкою атлетикою та футболом обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА на реконструкцію стадіону із державного бюджету було витрачено 11,7 млн гривень, а з місцевого – майже 963 тисячі гривень.

Урочисто відкрили стадіон голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко, начальник управління у справах, сім`ї, молоді та спорту Іван Солодкий, директор КЗ «ОСДЮСШОР» Леонід Сіренко, вихованець КЗ «ОСДЮСШОР» та гравець збірної України Артем Довбик.

На стадіоні збудовано футбольне поле розміром 83,0х50,0 метрів, трибуни для глядачів на 266 місць. Побудовані бігові доріжки, сектори для стрибків у висоту, сектор для метання спису, майданчик для тренажерів та павільйон для спортивного інвентаря.