Змінивши назву та місце дислокації, лідер першості області з футболу із перемоги розпочав ІІ коло змагань

3 Серпня, 2021

У неділю, СК «Ренет» отримав виїзну перемогу над «Урожаєм» із Корсунь-Шевчінківська – 4:2.

У зв’язку із зміною дислокації та назвою команди Інтернет-портал» звернувся за коментарями до двох президентів ФК «Шевченків край» та СК «Ренет».

Засновник та президент ФК «Шевченків край» Городище Олександр Вікторович Лупашко:

– П’ять років тому був заснований ФК «Шевченків край», команда якого успішно виступала в районних змаганнях. Вирішили перейти на новий щабель – дебютували в обласному чемпіонаті, власним коштом реконструювали стадіон «Шевченків край» в Городищі. У фінансуванні клубу нам частково допомагала міська та районна рада, проте із створенням Городищенської ОТГ все кардинально змінилося. Грати на голому ентузіазмі та бути одноосібним лідером І ліги вкрай тяжко.

Перед стартовою грою ІІ кола я подякував гравцям за багаторічну співпрацю та вручив команді два комплекти ігрової форми.

Президент СК «Ренет» Мліїв Василя Вікторовича Микитенка:

– Орган місцевого самоврядування Городищенської  громади та ФК «Шевченків край» не змогли досягти спільної згоди щодо роботи та функціонування футбольного клубу.  Представники команди звернулися до мене про фінансову підтримку.

Змінивши місце дислокації із Городища на Мліїв, вже з новою назвою СК «Ренет» в якості лідера першості  обласного чемпіонату з футболу із перемоги розпочав друге коло змагань.

Також зазначу, що окрім опіки дорослої команди, новостворений СК «Ренет» відкрив два відділяння з футболу та волейболу, де буде займатися підростаюче покоління нашої територіальної громади.