ФК «УТК» (Паланка) почав підготовку до матчів 3-го кола чемпіонату Черкащини з футболу

5 Серпня, 2021

Минулими вихідними уманська команда у рамках підготовки до завершального етапу обласних змагань з футболу серед команд вищої ліги провела контрольний матч матч

За інформацією umanfootball.com.ua «УТК» після літнього відпочинку першим на футбольному полі зустрівся з ФК «Дружба» (Мирівка, Київська обл.). Команда з Мирівки торік тріумфально виграла першу обласну лігу Київщини. А в цьому сезоні вже йде у трійці лідерів вищої ліги Київської області. Воно й не дивно – “Дружба” достойно укомплектована. Є і знайомі на Черкащині обличчя. Той таки Тимофій Листопад грає саме тут. Характерно, що сюди ж переходить Мачуленко, що грав за “Базис”…

“УТК” пропустивши спочатку три голи, зумів до перерви скоротити відставання до мінімуму -2:3 (Здирко і Твердоух) і піти на перерву. Але в другому таймі пропустили аж 5 голів. В підсумку 2:8.

Короткий коментар дав і головний тренер “УТК” Олександр Казанюк:

– Дуже корисний спаринг. Ми підійшли до нього в різному стані. Суперник на ходу, на днях очікує півфінал кубка області. ми ж лише вийшли з відпустки (дехто буквально напередодні повернувся, а дехто ще не приїхав). Але навіть при цьому, повторюся, дуже корисний для нас поєдинок. І нічого страшного в поразці не бачу. Навпаки – бачимо свої недоліки, які є час виправити. До того ж буде гарним стимулом попрацювати ще більш продуктивно і напружено. Навіть при цьому ми в першому таймі цілком могли і за нічійного рахунку піти на перерву, хоча і пропустили першими аж три мячі. Оговталися, два голи сквитали. В перерві суперник зробив аж 11 замін і випустив другий склад. Ми мали шанс відразу відігратися, але не реалізували свій момент. натомість отримали в свої ворота. І в тому ж дусі.

Роботу ми розпочали і продовжимо підготовку. Цієї суботи проведеному наступний спаринг. І так до 21 серпня, коли очікуємо старт 3 кола.