За волю до перемоги – три турнірні очки

9 Серпня, 2021

ФК «ЛНЗ» програючи по ходу гри на виїзді, зумів отримати необхідну перемогу

Чемпіонат України. Друга ліга

3 тур. 8 серпня

Епіцентр (Дунаївці) – ЛНЗ (Черкаси) 1:2

Голи: Немтінов (15) – Бобко (52,п), Замуренко (88)

ЛНЗ: Попович, Сафонов (Куксенко,41), Тарасенко, Лопирьонок, Євдокимов, Сторчоус (Долінський,82), Бобко (Сула,62), Галенко, Насонов,  Норенков (Замуренко,41), Тищенко (Пучковський, 72)

Перший тайм активніше розпочали підопічні Юрія Бакалова. Проте Епіцентр швидко перехватив ініціативу і почав впевнено контролювати гру. І вже на 15 хвилині Немтінов відкриває рахунок у грі. ЛНЗ намагається відігратися, проте усе марно. Проте кілька моментів мали й дунаївчани, проте збільшити свою перевагу вони не змогли. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою Епіцентру.

А от другий  кардинально відрізнявся від першого. Вже на 52 хвилині Бобко реалізує, зароблений ним пенальті. ЛНЗ повністю домінував над суперником у другій частині грі. Шанс відзначитися мали Сторчоус та Тищенко. Проте хід гри повністю змінив джокер Юрія Бакалова, випущений в кінці першого тайму, Паша Замуренко на 88 хвилині виводить ЛНЗ вперед. Залишок часу команди провели у рівній грі.

У напруженому та принциповому матчі ЛНЗ бере реванш у Епіцентра за півфінал минулорічного аматорського Кубку та везе до Черкас надважливі три очки.

Джерело: сайт ФК «ЛНЗ»