Звіт з гри першості Черкащини з футболу (1 ліга): «УТК-2» (Паланка) – «Зоря-Академія» (Білозір’я)

30 Серпня, 2021

Першість Черкаської області. 14 тур. 29 серпня 2021 року. с. Паланка. 150 глядачів.

“УТК-2” – “Зоря-Академія” 4:0 (2:0)

“УТК-2”: Юрченко, Бровченко О. (82, Кирпатий), Подколзін, Любченко, Рябченко (80, Лут), Казанюк О. (46, Потапов), Ткач (60, Шевчук), Лісовий, Бровченко А. (46, Мельник), Єжаченко, Король (85, Юшков).

“Зоря-Академія”: Малгьований, Сухецький, Євтушевський (82, Балозян), Грищук (50, Заіменко), Островський (24, Атамась), Сініцин, Норенко (82, Танцюра), Кулініч, Доненко (70, Котко), Тенжицький (82, Чорний), Масоха.

Голи: Єжаченко (21, пен), Король (22), Лісовий (78), Потапов (82)

Попередження: Любченко (9), Островський (21), Ткач (24), Атамась (37), Масоха (48), Доненко (64), Король (68).

Вилучення: Атамась (54, повторне попередження)

Беззаперечно центральний матч туру (ато і всього кола) першості області відбувся в Паланці. Зустрічалися лідер і один з його переслідувачів. З огляду на те, що першість входить в заключну чверть турнірної дистанції, то цілком можна говорити про наближення кульмінації.

В першому колі «УТК-2» зазнали три поразки. Двоє з тих, хто образив тепличників тоді, вже отримали «здачі». Залишалася лише «Зоря-Академія». Команди йшли нога в ногу. Але в попередньому турі «УТК-2» продовжили свою переможну ходу, а ось білозірці вдома сенсаційно програли в драматичній перестрілці «Урожаю». А відтак «УТК-2» випереджали суперника на три очки. А ще ж поряд «Ренет» і «Базис-2». Отож турнірні розклади з таких, що інтрига на всі 200 відсотків!

Команди розпочали матч в досить високому темпі. І хочу зразу сказати, що за рівнем гри цей поєдинок повністю відповідав статусності – суперники були на рівні і гідні один одного. В дебюті було важко комусь віддати перевагу. Але ближче до середини першого тайму гостріше стали діяти господарі. І їм вдалося буквально за хвилину двічі забити в ворота суперника. Спочатку Євген єжаченко реалізував пенальті ( Островський сфолив на самому Єжаченкові, який увірвався в штрафну). І тут же Король чітко реалізував вихід сам на сам після пасу Ткача.

До перерви запамяталися ще два дуже небезпечних простріли з обох флангів, але обидва рази тепличникам бракувало лічених сантиметрів, щоб забити.

На початку другого тайму ситуація для гостей ще ускладнилася – Атамася відверто порушив правила і отримав друге попередження, залишивши партнерів у меншості. Гості не здавалися, але було помітно, що тепличники контролюють хід матчу. «Зоря-Академія» могла привнести інтригу. Але двічі господарів виручив Єгор Юрченко. А ближче до кінця матчу «УТК-2» остаточно зняли питання про переможця. Спочатку Ян Лісовий впритул розстріляв ворота. Там взагалі атака у три хвилі вийшла в «УТК-2». І якщо два удари гості унебезпечили, то третій був з розряду – без шансів. І незабаром Потапов чітко скористався виходом одмн на один – обіграв голкіпера та оставив крапку в зустрічі. Точніше – знак оклику!

«УТК-2» здобув дев’яту поспіль перемогу (сім з них з великим рахунком), пройшовши так своєрідне коло! Принагідно взявши реванш у всіх трьох команд, яким програли в першому колі. Останнім «борг» віддали білозірцям. А вже у наступному турі матч проти земляків з «Базису-2», які теж рвуться до нагород.

Джерело: umanfootball.com.ua