Віталій Миколенко: «Радий, що призначили Петракова, адже працювали з ним ще в юнацькій збірній»

30 Серпня, 2021

Захисник збірної України Віталій Миколенко поділився враженнями від призначення Олександра Петракова виконуючим обов’язки головного тренера національної команди.

“Два з половиною роки тому ми з Олександром Петраковим працювали разом. Звичайно, був радий, що його призначили, адже працювали з ним ще в юнацькій збірній. Встиг зайти до нього, поговорили. Більше нічого не скажу”, – розповів Миколенко.

“Його тренерські якості безглуздо обговорювати, я не тренер і не експерт. А як людина – це найчесніша і добра людина. Граючи в збірній повинно мати потрійну мотивація, а при новому тренері постараюся завоювати місце в стартовому складі, щоб представляти збірну України”.

“Матч з Казахстаном? Головний тренер сказав, що найголовніше відновитися фізично і психологічно до цієї гри. Це найважливіше”.

Україна зіграє з Казахстаном в рамках четвертого туру відбору на чемпіонат світу-2022. Матч в Нур-Султані відбудеться в середу, 1 вересня. Початок – о 17:00 за київським часом. Тричі зігравши внічию, Україна посідає друге місце в групі D. У Києві з Казахстаном синьо-жовті зіграли внічию (1:1).

Джерело: ЗМІ