ЄВРО-2023 (U-21): Артем Бондаренко та молодіжна збірна стартувала із перемоги в Сербії

3 Вересня, 2021

Підопічні Руслана Ротаня на виїзді з мінімальним рахунком перемогли команду Сербії. 

Відбірний турнір Євро-2023 молодіжна збірна України починала з одним зі своїх конкурентів, командою Сербії, у плани якої, як і в плани самих синьо-жовтих, входить потрапляння на чемпіонат Європи.

Перший тайм активніше почали підопічні Руслана Ротаня. Гра була повністю під контролем гостей. Уже на 4-й хвилині кутовий у виконанні українців міг стати результативним, однак після подачі Назаренка воротар сербів перевів м’яч у стійку. Незабаром ще одна подача з кутового від Назаренка призвела до пожежі біля воріт господарів.

На 14-й хвилині збірна України досягла свого. Вівчаренко з флангу віддав пас у центр, і Криськів із меж штрафного влучив точно в ціль. 0:1. Трохи пізніше міг забивати й сам Вівчаренко, але Гордич відбив цей удар.

У другій половині першого тайму серби трохи ожили. Вони намагалися створювати загрозу володінням Нещерета, але, крім одного небезпечного прострілу вздовж воріт, нічим не запам’яталися.

У дебюті другого тайму балканці спробували захопити ініціативу, але нарвалися на контратаку, під час якої Криськів вийшов сам на сам, але не зміг обіграти голкіпера. Господарі відповіли тільки на 62-й хвилині, проте удар Мілославлевича прийшовся поруч зі стійкою.

Незважаючи на те, що в цей час збірна Сербії більше володіла м’ячем, українці гідно відповідали. Так, на 74-й хвилині після пострілу Назаренка в центрі уваги знову опинився Гордич. Утім, на 78-й хвилині гарно зіграв і Нещерет, потягнувши удар від Тетека.

Кінцівку поєдинку синьо-жовті провели впевнено, так і не давши супернику зрівняти рахунок. Таким чином, підопічні Руслана Ротаня розпочали відбірний турнір із дуже важливої перемоги. 

Відбірний турнір Євро-2023 (U-21) 

Група H

Сербія (U-21) Україна (U-21) 0:1 (0:1)

Гол: Криськів (14).

Україна (U-21): Нещерет, Сич, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Михайленко, Бондаренко, Криськів (Желізко, 68), Судаков (Драмбаєв, 90), Назаренко (Брагару, 90), В’юнник (Супряга, 77).