ЄВРО-2023 (U-21). Капітан молодіжки – черкащанин Артем Бондаренко виводить збірну в лідери відбіркового етапу.

7 Вересня, 2021

Перемога дозволила підопічним Руслана Ротаня вийти на перше місце у своїй відбірній групі. 

Після стартової перемоги у відбірному турнірі Євро-2023 (U-21) над Сербією збірна України бажала розвинути успіх у домашньому поєдинку проти Вірменії, для якої це вже був третій матч у групі.

Із перших хвилин українці позначили свою перевагу і першого гола довго чекати не довелося. На 20-й хвилині класний прохід по правому флангу вдався Назаренку. Олександр розібрався відразу з чотирма опонентами. Пас до штрафного перехопив Губасарян, але м`яч прилетів до Криськіва, який метрів із 12-ти вразив кут воріт суперника. 1:0.

Гол заспокоїв гру. В компенсований до першого тайму час ланцюг помилок українців біля свого штрафного дозволив Галстяну завдати удару. На жаль, м’яч зачепив Сича та перелетів через Нещерета. 1:1.

На 61-й хвилині прохід Мудрика вірмени зупинили недозволеним прийомом біля лінії штрафного. Сам постраждалий чітко поклав м’яч у верхній кут воріт.

Після цього гості спробували перехопити ініціативу, проте в захисті підопічні Руслана Ротаня вже діяли більш злагоджено. Більше того, будь трохи точніше Судаков, Сич та Кухаревич, кінцівка матчу могла вийти набагато спокійнішою…

2:1. Наша команда – одноосібний лідер групи Н.

Відбірний турнір Євро-2023 (U-21) 

Група H

Україна (U-21) – Вірменія (U-21)  2:1 (1:1)

Голи: Криськів (20), Мудрик (62) – Галстян (45+4).

Україна (U-21): Нещерет, Сич, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Бондаренко (к), Назаренко (Алефіренко, 87), Судаков, Криськів (Желізко, 86), Мудрик (Михайленко, 70), В`юнник (Кухаревич, 55).

https://uaf.ua/