У Черкасах пройде відбірковий етап Всеукраїнського турніру з футболу серед юнаків (10-11 років)

8 Вересня, 2021

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» до свого 10-річчя організовує Всеукраїнський турнір «Кубок єднання-2021» серед футбольних команд із віком учасників 10–11 років. 17 вересня на «Черкаси-Арені» відбудеться відбірковий етап

Про це, на своїй офіційній сторінці в Facebook повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко:

– Будуть два тури. Перший відбірковий тур у Черкасах пройде 17 вересня на стадіоні «Черкаси-Арена». Переможці поїдуть до Луцька, де на стадіоні європейського рівня «Авангард» пройдуть фінальні матчі. 26 вересня відбудеться нагородження переможців, вручення кубків, призів і відзнак найкращим гравцям.

Такі змагання дають можливість нашим юним спортсменам проявити себе. Для декого навіть можуть стати візитівкою у великий спорт і визнання. З іншого боку, це популяризація спорту і здорового способу життя серед молоді, об’єднання країни довкола футболу. Щира подяка організаторам за їхню ініціативу.

Я вірю в наших талановитих футболістів, вірю в їхню перемогу. Запрошую черкащан долучитися до феєричного футбольного дійства, прийти на стадіони та вболівати за наших дітей. Наша підтримка для них важлива! Приходьмо родинами, із друзями та знайомими. Вболіваймо за наших чемпіонів!