Легенді українського футболу, екс-наставнику ФК “Черкаси” Володимиру Мунтяну – 75!

14 Вересня, 2021

«Чарівник м’яча»: сьогодні день народження в одного з найшановніших ветеранів київського «Динамо», улюбленця столичної публіки та півзахисника, який грав в еталонний динамівський футбол.

Володимир Федорович Мунтян народився 14 вересня 1946-го у Котовську (Одеська область).  Радянський та український півзахисник, згодом – заслужений тренер України. Зараз працює у селекції “Динамо”.

Ще школярем був запрошений до команди “Динамо”, у складі киян провів всю кар’єру. На думку фахівців того часу, вважався одним із найкращих півзахисників європейського футболу. Був визнаний найкращим футболістом 1969 року в СРСР.

У складі “Динамо” Мунтян 7 разів вигравав чемпіонат СРСР, двічі ставав володарем Кубка країни, вигравав Кубок володарів Кубків УЄФА (1975) та Суперкубок УЄФА (1975). Володимир Федорович – номінант на Золотий М’яч France Football (1969 рік).

У 1999 році Володимир Федорович був головним тренером ФК “Черкаси”, і саме під орудою Мунтяна зіграли історичний перехідний матч за право грати у вищій лізі України.