До 10-річчя «Черкаського спорту». РЕТРО-ІНТЕРВ’Ю: Юрій Бакалов, 6 травня 2014 року

19 Вересня, 2021

У вересні 2021 року «ЧЕРКАСЬКОМУ СПОРТУ» виповнюється десять років і з цієї нагоди ми публікуємо інтерв’ю різних років, що були одними з цікавих і пам’ятних

06 травня 2014 року

Юрій Бакалов: «Тремтіння у колінах буде все одно»

Інтерв’ю Бакалова перед грою з “Шахтарем”

Вже завтра, 7 травня 2014 року, черкаський «Славутич» зіграє свій історичний матч проти донецького «Шахтаря». Напередодні півфіналу Кубка України «Черкаський спорт» задав кілька запитань єдиному представникові черкаського клубу, який вже протистояв чемпіону України, головному тренеру команди – Юрію  Бакалову.

 –Юрію Михайловичу, завтра «Славутич» стане першою друголіговою командою, яка зіграє у півфіналі Кубка України. Які, взагалі, настрої у вашої команди?

–Знаєте, насправді настрій не найкращий. Невдачі в чемпіонаті не можуть просто так пройти . Більше того, ми з тренерським штабом після матчу зі «Скалою» працювали з хлопцями, хочемо, щоб вони вийшли з психологічної ями, в яку, на жаль, нас втягнули останні результати у Другій лізі.

–Думаю, що зайвої мотивації на гру з «Шахтарем» не потрібно?

–Так, це точно. Перед завтрашньою грою є три важливі для нас фактори. Це психологія, самовіддача та мотивація, за останнє я точно не хвилююся. Тремтіння у колінах буде все одно, але, сподіваюся, мотивація нам допоможе. Завтра більшість наших футболістів зіграють для себе історичний матч. Я не знаю, як у них складеться кар’єра надалі, але для більшості це буде один з найважливіших матчів у житті, ми гратимемо проти однієї з найкращих команд Європи.

 –З тактикою на гру уже визначилися?

– Є певні напрацювання. Але, самі розумієте, такого досвідченого тренера, як Луческу, нічим не здивуєш. Не відкриттям для нього буде і та тактика, яку ми оберемо, важливішими у них будуть ті три компоненти, про які я говорив раніше і фарт, у матчі команд різного класу – це необхідна річ.

–Якщо ми не помиляємс, Ви як тренер ще не обігравали «Шахтар»?

–Ні. На жаль, лише поступався, причому не з дуже хорошим рахунком. Правда, коли працював у тренерському штабі Леоніда Кучука, ми «Шахтар» обігравали (2012-й рік). Та поразка донеччан (0:2) була єдиною в їх чемпіонському чемпіонаті, але то була перемога Кучука