Футболісти ДЮСШ Катеринопіль зіграли у фінальній частині Всеукраїнського турніру «Кубок єднання-2021»

27 Вересня, 2021

На вихідних у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні матчі Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок єднання-2021» серед дітей 2010–2011 років народження. Турнір організував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» до свого 10-річчя.

Тижнем раніше в Україні відбулися регіональні відбіркові етапи турніру серед майже 400 команд. За підсумками кваліфікаційного раунду, що відбувся у Черкасах, нашу область у фінальній частині Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок єднання-2021» серед дітей 2010–2011 років народження виборола право представляти команда ДЮСШ з Катеринополя, яку тренує Анатолій Дубовцев.  Загалом у фінал вийшли 22 команди-переможці обласних етапів турніру.

На своїй сторінці у Фейсбуці депутатка Черкаської облради від партії «За майбутнє» Валерія Бондаренко, яка підтримувала нашу команду у Луцьку, поділилася подробицями виступу нашої команди: « У першій грі наші хлопці змагалися з Запорізькою областю. Матч завершився з рахунком 3:1 – Катеринопіль виграв! Другий матч з Івано-Франківською областю завершився з рахунком 0:0. Третя гра була з Львівською областю, наша команда виграла з рахунком 3:0. Катеринопіль поступився лише Чернігівській області, пропустивши один год. Відтак, команда з Черкащини зайняла 12 місце з 22 команд всієї України. Це були захоплюючі матчі! Всі молодці! Вітаємо одеську команду З великою перемогою! Дякую Ігор Палиця за прекрасну організацію турніру!»