Турнірні таблиці дитячо-юнацької футбольної ліги Черкаської області

22 Листопад, 2019

У першому колі чемпіонату Черкаської області з футболу сезону 2019-2020 років серед дитячо-юнацьких команд трьох вікових категорій брали участь 61 команда.

2007-2008 р.р.н.

1 група

І В Н П СМ О
1 «Дніпро-80-2» Черкаси 6 5 1 24-7 16
2 «Дніпро-80» Черкаси 6 5 1 32-3 15
3 ДЮСШ Канів 6 3 1 2 20-15 10
4 ДЮСШ Золотоноша 6 2 1 3 10-15 7
5 РК ДЮСШ Золотоніський р-н 6 2 4 9-12 6
6 ДЮСШ Чорнобай 6 1 2 3 8-23 5
7 «Росава» Степанці 6 1 5 4-32 1

2 група

І В Н П СМ О
1 СДЮСШОР Черкаси 6 6 35-4 18
2 «Дніпро» Черкаси 6 5 1 26-7 15
3 ФШМ «Явір» Черкаси 6 4 2 33-8 12
4 ДЮСШ «Олімп» Сміла 6 2 4 3-17 6
5 КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 6 2 4 10-8 6
6 «Черкащина» Білозір’я 6 1 1 4 4-37 4
7 ДЮСШ Чигирин 6 1 5 5-35 1

3 група

І В Н П СМ О
1 «Явір-Олімп» Сміла 6 5 1 44-5 16
2 «ДЮСШ-1» Ватутіне 6 5 1 35-11 16
3 «ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 6 3 1 2 15-18 10
4 «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 6 3 3 23-17 9
5 ДЮСШ Шполянської ОТГ 6 2 4 7-29 6
6 «Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н 6 1 1 4 12-34 4
7 «ДЮСШ-2» Ватутіне 6 6 4-26

4 група

І В Н П СМ О
1 ДЮФК «Юність-Базис-2» Уманський р-н 7 6 1 39-1 19
2 ДЮСШ Тальне 7 5 2 17-8 17
3 РДЮСШ Маньківка 7 5 1 1 21-8 16
4 ДЮФК «Юність-Базис» Уманський р-н 7 3 4 16-14 9
5 «Фортуна» Христинівка 7 3 4 11-12 9
6 ДЮСШ Монастирище 7 3 4 12-23 9
7 ДЮСШ Жашків 7 1 6 7-30 1
8 ДЮКФП «Олімп» Христинівка 7 1 6 9-36 1

2005-2006 р.р.н.

1 група

І В Н П СМ О
1 «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 6 6 31-1 18
2 «Дніпро-80» Черкаси 6 5 1 31-3 15
3 «Дніпро-80-2» Черкаси 6 4 2 13-5 12
4 ДЮСШ Канів 6 2 4 9-14 6
5 «Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н 6 2 4 19-24 6
6 ФК «Атлетик» Черкаси 6 1 5 5-33 3
7 РК ДЮСШ Золотоніський р-н 6 1 5 7-35 3

2 група

І В Н П СМ О
1 ДЮСШ Тальне 5 5 17-8 15
2 ДЮСШ Звенигородка 5 2 1 2 11-12 7
3 «ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 5 2 3 17-15 6
4 ДЮСШ Ватутіне 5 2 3 13-13 6
5 ДЮСШ «Колос» Катеринопіль 5 2 3 14-21 6
6 РДЮСШ Маньківка 5 1 1 3 14-17 4

3 група

І В Н П СМ О
1 КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 6 5 1 27-5 16
2 СДЮСШОР Черкаси 6 4 1 1 14-5 13
3 «Дніпро-80-3» Черкаси 6 3 1 2 15-12 10
4 «Явір-Олімп» Сміла 6 3 3 10-15 9
5 ФШМ «Явір» Черкаси 6 2 1 3 6-16 7
6 ДЮСШ «Олімп» Сміла 6 2 4 14-14 6
7 ДЮСШ Золотоноша 6 6 7-26

2003-2004 р.р.н.

1 група

І В Н П СМ О
1 «Дніпро» Черкаси 6 5 1 14-6 15
2 «Дніпро-80» Черкаси 5 3 2 30-7 11
3 «Дніпро-80-2» Черкаси 6 3 2 1 24-6 11
4 РК ДЮСШ Золотоніський р-н 6 3 1 2 14-3 10
5 ДЮСШ Шполянської ОТГ 5 2 1 2 17-10 7
6 «Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н 6 1 5 4-43 3
7 «Черкащина» Білозір’я 6 6 3-31

Матч ДЮСШ Шполянської ОТГ – «Дніпро-80» Черкаси перенесено на весну наступного року.

2 група

І В Н П СМ О
1 ДЮСШ Монастирище 4 4 14-4 12
2 «УТК-ДЮСШ» Умань 4 2 1 1 16-8 7
3 РДЮСШ Маньківка 4 1 2 1 10-10 5
4 «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 4 1 1 2 13-12 4
5 ДЮКФП «Олімп» Христинівка 4 4 3-22

http://sportlandia.net.ua/