Ігор Столовицький: «У матчі “Шахтар” – “Реал” переможе той, хто першим заб’є»

19 Жовтня, 2021

19 жовтня на НСК Олімпійський Шахтар у рамках групового раунду Ліги чемпіонів зіграє з мадридським Реалом. На що може розраховувати команда Роберто Де Дзербі в цьому поєдинку з КОМАНДОЮ1 поділився колишній півзахисник гірників черкащанин Ігор Столовицький.

– Ігоре Михайловичу, чи може цей матч проти Реала стати в якійсь мірі вирішальним для Шахтаря в нинішній Лізі чемпіонів?

– Так. Якщо гірники виграють, то у них з’являться непогані шанси на вихід з групи.

– Які козирі у гірників можуть бути в цьому матчі?

– Як мені здається, команда зараз стабілізувала гру в чемпіонаті. Правда, єврокубки – це зовсім інший турнір. У Шахтаря багато молодих футболістів, але іншого вибору немає. У разі невдачі для донеччан ця Ліга чемпіонів може закінчитися. Матч з Реалом це один з ключових поєдинків осені.

– Нічия залишить Шахтар в грі?

– Нічия в протистоянні з таким грандом теж нічого результат, але, з огляду на, поразку в першому турі від Шерифа … не знаю, не знаю. Все-таки потрібна тільки перемога, щоб мати шанс потрапити у весняну стадію єврокубків.

– Чого ви найбільше боїтеся?

– Те, що й Реалу кров з носа потрібно перемагати. Думаю, гра буде цікавою, обопільно гострою. Багато що, якщо не все в цьому поєдинку буде залежати від того, хто першим заб’є.

– У цьому поєдинку буде багато забитих м’ячів?

– Не обов’язково. Скажу так: хто першим заб’є той і переможе. Реал і Шахтар люблять проводити швидкі атаки, тому, той, хто першим відзначитися, зможе діяти за рахунком, більше працювати в контргру.

– Реал пам’ятає про дві поразки від Шахтаря в минулій Лізі чемпіонів?

– Звичайно, пам’ятає (посміхається). Мадридці і за це буде сповнені бажання реабілітуватися.

– У паралельному матчі вболівальникам гірників потрібно переживати за Інтер в протистоянні з Шерифом?

– Вважаю, що в цій групі перше місце займє Інтер. Якщо Шериф виграє і в майбутній грі, то це буде переворот в футболі. Тоді вже точно Юрію Вернидуб можна за життя пам’ятник ставити (посміхається). Але я не думаю, що і італійці наступлять на ті ж граблі, що і Шахтар з Реалом …