Футбольний актив Черкащини вимагає прискорити відставку голови обласної асоціації футболу Голуба В.В.

20 Жовтня, 2021

Нещодавно Владислав Голуб заявив про свою добровільну відставку з посади Голови громадської спілки «Черкаська обласна асоціація футболу», але подальших необхідних дій з боку ЧОАФ не спостерігається

Така незрозуміла бездіяльність з боку виконавчого комітету обласної асоціації футболу змусила представників колективних членів ЧОАФ та футбольних клубів Черкащини виступити з ОФІЦІЙНОЮ ЗАЯВОЮ, щодо відставки Владислава Голуба з посади голови Голови громадської спілки «Черкаська обласна асоціація футболу».

У зв’язку з цим відбулася пресконференція для представників засобів масової інформації, на якій була дана критична оцінка роботи Владислава Голуба, який, склалося таке враження, що на посаді голови ЧОАФ виконував роль «весільного» генерала.

Президент Асоціації футзалу Черкащини і директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров відзначив, що Владислав Голуб за часи керівництва обласним футболом фактично не відвідував в області футбольні змагання будь якого рівня і не проявляв до них особливого інтересу. Під час усної заяви про відставку Владислав Голуб підвів підсумки своєї діяльності на посаді голови ЧОАФ, які багато у чому, на переконання Гончарова Ю.А., не відповідають дійсності і заслуга у реалізації багатьох проектів належить державним програмам, та й і фінансування відбувалося не завдяки особистої заслуги пана Голуба. При цьому Голуб В.В. не пояснив чому при високій популярності футболу в області у вищій лізі кількість учасників скотилася за роки його правління з 12 команд до 6 колективів, а наступного року і цієї кількості може не бути, чому дитячо-юнацький футбол області пущено на самоплив, чому пропала довіра до Черкаської обласної асоціації футболу та багато чого іншого. У ситуації, що склалася Юрій Гончаров висловив слушне зауваження із ситуацією, щодо повідомлення про відставку, а саме: «Напевне цивілізованим було б Владиславу Голубу скликати виконавчий комітет ЧОАФ, де б повідомити про своє рішення із пред’явленням заяви. Відповідно до ситуації виконком призначив би дату проведення звітно-виборчої конференції, де б Владислав Голуб прозвітував про свою роботу перед футбольною громадськістю області». Таку думку підтримав і один з керівників ФК «Златокрай-2017» (Золотоніський район) Сергій Макаренко, який переконаний, що накопилося багато цікавих питань до Голуба В.В. не лише у його клуба, а й інших, на які він повинен обов’язково відповісти.

Присутній на пресконференції заступник голови федерації футболу Маньківського району Олег Філіпчак згадав, як у 2015 році проходили вибори Владислава Голуба на посаду очільника обласного футболу. «Тоді був сильний адміністративний тиск на мене та моїх однодумців, – говорить Олег Філіпчак, – коли нас змушували голосувати за Голуба В.В., якого ніхто толком не знав, не було впевненості, що він активно займатиметься розвитком і проблемами обласного футболу. Згодом наші побоювання знайшли своє підтвердження. Тепер ми хочемо почути, сподіваюся, вже від екс-голови звіти про стан дитячо-юнацького футболу області та підтримку футболу у районах, представники яких за нього не голосували. Загалом я активно підтримав інціативу футбольного активу, щодо офіційної заяви по ситуації із відставкою голови ЧОАФ. Механізм вже запущений і є багато законних методів довести ситуацію до якнайшвидшого проведення звітно-виборчої конференції».

Перший проректор «Всеукраїнського центру футболу та футзалу Черкащини» Юрій Колеснік розповів, що у 2021 році виповнюється п’ять років цьому унікальному спортивному закладу, який користується популярністю не лише при проведенні обласних змагань а й всеукраїнських, але Владислав Голуб за цей час жодного разу не відвідав його. Свого часу Юрій Колеснік, коли був на керівних посадах у ФК «Черкащина», звертався до обласної асоціації футболу з відповідними проханнями підтримати клуб, але реакції так і не дочекалися, що прискорило припинення його діяльності. Загалом Юрій Колеснік висловив бажання за те, щоб виконком ЧОАФ якнайшвидше прийняв рішення про скликання позачергової конференції.

Голова Черкаської міської федерації футболу Ігор Коломоєць відзначив, що політична діяльність не має бути пов’язана з посадою голови ЧОАФ, що спостерігалося у діяльності пана Голуба. На першому місці має бути розвиток дитячо-юнацького футболу, який буде основою для досягнень у дорослому футболі, що також не запишеш в актив Владислава Голуба.

На завершення пресконференції були поставлені підписи під ОФІЦІЙНОЮ ЗАЯВОЮ, яка має змусити до активних дій виконавчий комітет Черкаської обласна асоціація футболу, для вирішення ситуації, що склалася.