Артем Довбик – кращий футболіст Прем’єр-ліги у 2021 році!

29 Грудня, 2021

Вперше вихованець черкаського футболу отримав високу відзнаку

Найкращим гравцем УПЛ у 2021 році футболісти та тренери назвали нападника СК «Дніпро-1» та збірної України Артема Довбика.

З 1995 року газета «Команда» проводила референдум щодо визначення кращого футболіста, який виступає у національному чемпіонаті України, але кілька років тому це авторитетне видання припинило своє існування. Редакція сайту КОМАНДА1 вирішила продовжити традицію проведення опитування, яке відрізняється тим, що участь у ньому беруть люди, які мають до футболу безпосереднє відношення.

До речі, нинішній референдум, який знову проходив за підтримки компанії EVOLUTION (маркетинг та брендинг), став уже 27-м (!) за рахунком – такі тривалі та системні акції в українському футболі ви навряд чи знайдете…

Було опитано по 16 представників від усіх клубів вітчизняного елітного дивізіону (15 гравців плюс головний тренер), кожен із яких називає свою трійку лауреатів. За перше місце нараховувалося три очки, за друге – два, за третє – одне. Загалом зібрали думки 240 футболістів і 16 наставників. В анкетах було згадано 97 виконавців — на два менше, ніж минулого року. Варто зазначити, що у своїх трійках респонденти назвали імена 27 легіонерів, але виграв вітчизняний виконавець. Другий рік, до речі, поспіль.

Отже, вперше переможцем став представник СК «Дніпро-1» – нападник збірної України Артем Довбик (20-й лауреат за історію). Вихованець черкаського футболу набрав 245 очок (32% від максимальної кількості). На перше місце Довбика поставили 54 особи, на друге — 29, на третє — 25. Загалом за найкращого бомбардира нашого чемпіонату проголосувало 108 респондентів — 42% від загальної кількості. Артем Довбик виграв опитування за версією семи команд, а найбільш щедрими по відношенню до нього виявилися СК «Дніпро-1» (40), ФК «Олександрія» (34) та «Рух» (28). На другому місці фінішував торішній лауреат — півзахисник «Динамо» Віктор Циганков (четвертий рік поспіль потрапив у трійку призерів), а на третьому — його одноклубник Микола Шапаренко.