Поліна Янчук з Ватутіне – найкраща футболістка року у «Шахтарі» (Донецьк) за версією вболівальників

2 Січня, 2022

В опитуванні на сторінках жіночої команди «Шахтаря» у соцмережах Instagram та Facebook уболівальники визначили найкращу футболістку 2021 року. Кожен міг зробити свій вибір, написавши прізвище у коментарях.

Свою думку висловили 1152 респонденти, а перемогу здобула Поліна Янчук, набравши 312 голосів. У трійку потрапили Любов Мохнач (257) та Олександра Крєвська (256), посівши друге та третє місця.

Варто відзначити, що в першій частині сезону Поліна стала найкращим бомбардиром Першої ліги чемпіонату України серед жіночих команд (25 голів у 10 матчах), а ще дівчина стала найкращою у вересні та жовтні 2021 року.

Нападниця жіночої команди «Шахтаря» Поліна Янчук, яка родом з м. Ватутіне – про визнання найкращою футболісткою року:

– Ти стала футболісткою року у жіночій команді «Шахтаря» за версією вболівальників. Що відчуваєш?

– Я дуже рада, що вболівальники визнали мене найкращою! Хоча багато хто в команді також заслуговував, адже ми всі разом показували хорошу гру.

– Команда ідеально пройшла першу частину сезону.

– Незважаючи на те, що команда була зібрана лише влітку, ми змогли добре взаємодіяти на полі з перших матчів. Задоволені результатом і сподіваємося, що друга половина сезону буде такою ж вдалою.

– Нагорода мотивує?

– Звичайно! У другій частині сезону Кубок та чемпіонат, так що графік буде щільнішим і якісних суперників стане більше. Це додатковий стимул вигравати у серйозних опонентів.

Джерело: shakhtar.com