«Пантери» з Умані візьмуть участь у Всеукраїнському футбольного турніру «Зимова Першість 2022»

13 Січня, 2022

У змаганнях, які пройдуть у м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область) у період з 01 до 05 лютого 2022 року змагатимуться дванадцять жіночих команд з Вищої та Першої ліг

Турнір проходить згідно календаря у два етапи:

Перший етап – клуби жеребом розподілені на 4 групи по 3 команди та грають за коловою системою в одне коло (3-1, 2-3, 1-2).

Другий етап – матчі плей-офф.

Тривалість матчу – два тайми по 30 хвилин. Місця команд визначаються за сумою очок, набраних в усіх матчах. Якщо основний час закінчується з нічийним рахунком, додатковий час не призначається. Команда – переможець матчу визначається у серії післяматчевих пенальті. За перемогу нараховується 3 очки, за поразку 0 очок, за поразку в серії післяматчевих пенальті – 1 очко, за перемогу у серії післяматчевих пенальті – 2 очки.