Перше інтерв’ю черкащанина Дмитра Капінуса у якості новачка ФК «Металіст 1925»

17 Січня, 2022

Новачок “Металіста 1925” Дмитро Капінус у своєму першому інтерв’ю клубній пресслужбі харківського клубу в якості гравця нашої команди розповів, чому не опинився у Харкові ще влітку, про стрибок у розвитку та які завдання він ставить перед собою.

– Дмитро, вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем “Металіста 1925”. Розкажи, будь ласка, як в тебе з’явився варіант перейти в цей клуб чи роздумував чи варто переходити, які емоції від переходу?

– Так, я думав над можливістю такого переходу ще минулого літа. Але оскільки юнацькій команді “Шахтаря” належало зіграти у Юнацькій Лізі Чемпіонів, розраховували, якщо ми вийдемо далі, то я залишуся. Ми не вийшли, у мене з’явився варіант з орендою і я перейшов до “Металіста 1925”

– Що для тебе означає цей перехід? Які цілі, завдання ти ставиш перед собою на цей період, коли гратимеш у складі “Металіста 1925”?

– Це великий стрибок у розвитку. Це дорослий футбол, по-перше. Тут буде потрібно швидше думати, швидше приймати рішення і все буде набагато швидше. Я розраховую прогресувати, намагатися закріпитися в першій команді. І робитиму все, щоб “Металіст 1925” перемагав.

– Валерій Сергійович Кривенцов казав, що одним із завдань щодо тебе у тренерського штабу буде те, щоб ти став ключовим гравцем у молодіжній збірній. Які в тебе амбіції у цьому напрямку?

– Мене одного разу викликав Руслан Ротань. Я був на зборі, подивився що та як там. Мені сказали, щоб поки придивлявся, у майбутньому будемо тебе більше підпускати. Я буду намагатися закріпитися у молодіжній збірній також.

– Чи є в тебе знайомі в “Металісті 1925”?

– Так, по “Шахтарю” знаю Дмитра Криськіва, ми разом грали в дублі. А загалом, більш-менш я усіх знаю, бо грав у “Металісті” близько чотирьох років тому. Тож, приблизно гравців знаю.

– Щодо тренерського штабу. Як очікуєш на роботу з Валерієм Кривенцовим та його асистентами?

– Валерія Сергійовича я бачив, коли він був тренером дубля “Шахтаря”, а я там був у команді U-19. Я бачив, як він тренує, розумію його завдання та цілі. З Олександром Миколайовичем також знайомий. Він мене тренував у команді U-16. Знаю весь тренерський штаб.

Нагадаємо, що Дмитро Капінус народився у м. Черкаси. Футболом почав займатися у 6 років у місцевому ДЮСШ “Дніпро-80”. У чемпіонатах ДЮФЛУ грав за черкаський “Дніпро-80”, харківський “Металіст” та донецький “Шахтар”, за які провів 82 матчі і забив 5 м’ячів.

 

На професіональному рівні грав за юнацьку та молодіжну команду “Шахтаря” (57 матчів, 4 голи) та має у активі три матчі за збірну України U-17.

Джерело: сайт ФК «Металіст 1925»