УАФ розглядає можливість дограти сезон в УПЛ

13 Квітня, 2022

Вірогідність завершити сезон в Українській Премєр-лізі за спортивним принципом зберігається. В Українській Асоціації футболу все ще сподіваються на оптимістичний сценарій, який залежить від рішення Верховної Ради України щодо воєнного стану.

26 квітня народні депутати повинні будуть продовжити військовий стан на території всієї країни або визначити регіони, де його буде завершено. Тільки за останньої умови буде можливість поновити футбольні змагання.

Євген Дикий, виконавчий директор УПЛ:

– План А – залишаємо оптимістичний сценарій, за яким чемпіонат вдасться дограти. План Б – підбити підсумки чемпіонату, визнати його недограним у зв’язку з форс-мажорними обставинами та готуватися до наступного чемпіонату. Попередньо провели переговори зі стадіонами Західної України та, в принципі, вони готові прийняти обсяг матчів. Але все ж таки залишається відкритим питання щодо деяких клубів, чи зможуть вони взяти участь. Також потрібно враховувати, що багато клубів віддали своїх легіонерів в оренду до 30 червня на підставі відповідного рішення ФІФА. Цей момент також потрібно враховувати, щоб зберегти максимально спортивний принцип і щоб усі клуби, у разі рішення догравати чемпіонат, були у своїх оптимальних складах.

Тільки за стовідсоткової наявності всіх клубів чемпіонат дограватиметься чи можливі варіанти?

– Моє бачення, що він може бути дограний лише за умови, якщо всі клуби братимуть участь і всі клуби підтвердять це рішення. Але, у будь-якому разі, остаточне рішення має бути затверджено всіма клубами і лише після цього його має затвердити виконавчий комітет УАФ.

Джерело: terrikon.com