Офіційно: Українська Прем’єр-ліга з футболу – 2021/2022р.р. завершена достроково

26 Квітня, 2022

У вівторок 26 квітня відбулися Загальні збори учасників УПЛ. Захід пройшов у форматі відеоконференції. Про це передає сайт УПЛ.

Клуби Української Прем’єр-Ліги підтримали пропозицію завершити VBET Лігу сезону 2021/22 років за наслідком продовження воєнного стану в Україні.

Турнірна таблиця VBET Ліги сезону 2021/22 років зафіксована станом на 24 лютого 2022 року. Відповідне рішення буде передано на затвердження Виконавчим комітетом Української асоціації футболу.

В офіційній заяві УПЛ сйдеться про те, що нагородження за підсумками сезону проводитися не буде. “Шахтаря” не буде офіційно визнано чемпіоном, а “Динамо” – срібним призером. Вперше в історії незалежної України не буде визначено чемпіона за підсумками сезону.

Підсумкова таблиця була потрібна для розподілу єврокубкових місць на наступний сезон.

Також під час Загальних зборів учасників УПЛ створено робочу групу, яка опрацьовуватиме питання про поточну діяльність Української Прем’єр-Ліги та старт наступного сезону. Клуби УПЛ підтримали ініціативу президента УАФ Андрія Павелка провести очну зустріч, на якій розглянути питання, що їх опрацює робоча група.