Віктор Мартян: «Кристал» (Херсон) поки що платить нам мінімальні зарплати

28 Квітня, 2022

27-річний футболіст, який родом із чорнобаївської Вереміївки, цією зимою втретє повернувся в херсонський «Кристал». Перед цим він був гравцем черкаського МСК Дніпро

В інтерв’ю ютуб-каналу South Score Віктор Мартян розповів, як виїжджав з окупованого росіянами міста, як зараз функціонує клуб з міста, яке вже майже два місяці знаходиться під окупацією:

-Коли я виїжджав, п’ять разів мене роздягали. Кажуть: “Ми пришли вас рятувати”. А я не можу нічого сказати, не дай Бог розстріляють, зі мною їхала маленька дитина, бабця.

Вони в Херсоні ходять по ринку з автоматами, ходять багато людей по одних і тих же місцях, зупиняють машини. В моїй колоні, яка їхала в Одесу, почали обстрілювати цивільні машини, були двоє поранених. Було дуже страшно добиратись, страшно

Не місцеві виїхали ще в перший день. Хлопці на зв’язку. МФК Кристал – живий. Ми пішли на зменшення зарплат, нам будуть платити мінімалки. Дякую керівництво, дякую мерії, що лишили на контракті в такий час, а не кинули команду. За це їм дякую.

В такий час ніхто не думає про футбол. Всі пацани хочуть виїхати, але по тій дорогі, по якій можна виїхати, її зараз обстрілюють. Росіяни кажуть, давайте три тисячі і ми вас випустимо, але ніхто не дає гарантій, що далі не буде обстрілів. На свій страх і ризик виїжджають. Всі на контрактах лишились.

Джерело: theageoffootball.com