СК «Базис» і ФК «УТК» провели матч, під час якого було зібрано кошти на потреби ЗСУ

29 Квітня, 2022

27 квітня 2022 року. СК «Базис» (Кочубіївка) – ФК «УТК» (Паланка) – 2:5 (0:3).

Арбітри: Давиденко О., Лисенко М., Бондаренко В. (2 тайм), Кондратюк Б (1 тайм),

“Базис”: Посторонко (Овчінніков), Тастанкулов, Ковтун, Гірський (Падафа) , Бондаренко (Тарасюк), Тепляков (Ткаченко), Гріщенко, Суханов, Годований (Кравченко) , Панченко (Рибак), Алієв (Легедза)

“УТК”: Щербина (73, Лущій ), Дудник (35, Рудь), Твердоух, Новіков, Рябченко, Коломієць (63, Дудник), Любченко, Лісовий (68, Кирпатий), Потапов (38, Юшков), Король (70, Потапов), Здирко (67, Рябошапка).

Голи: 0:1 Новіков (12), 0:2  Твердоух (17, пен) , 0:3 Король (34), 1:3 Суханов (63), 1:4 Потапов (71), 2:4 Суханов (74), 2:5 Твердоух (83, пен)

Анонсу матчу із зрозумілих причин не робилося. Тому що раніше матчі, які давно називаються “Дербі Уманщини”, без проблем збирали повний стадіон в Городецькому. Стадіон не став менш затишним. Але часи геть не затишні … Тому без анонсів, реклами. …

Матч мав головною мету збір коштів на допомогу нашим збройним силам. Президенти обох клубів Осадчий В.О. та Гордій М.В. , гравці та тренери, уболівальники долучилися. І вдалося зібрати 22850 гривень. Наступного дня узгоджено було з волонтерським центром “До Перемоги” потреби захисників. І сьогодні було придбано і доставлено генератор, рулони плівки для облаштування позицій.

Сам матч вийшов видовищним і результативним, що притаманно зустрічам цим суперників між собою. Чого не було з традиційного – “заруби”, з’ясування стосунків, підвищеного градусу протистояння. Це все незмінні атрибути “Дербі Уманщини” – ну статус “дербі” того і передбачає. Але нині то виглядало б недоречним. Не до того. І всі то розуміли.

В першому таймі обидві команди створили цілий ряд гарних моментів для взяття воріт. Цілком десь порівно. Але тепличними свої нагоди втілили в голи. На 12 хвилині Сергій Новіков найкраще зорієнтувався в сутолоці біля воріт суперника після подачі кутового і відкрив рахунок. За 5 хвилин Здирко на швидкості промчав правим флангом, увірвався в штрафну. Лише, збивши з ніг, вдалося зупинити прорив Володимира. Пенальті. Твердоух пробив у лівий кут. Посторонко зреагував, дотягнувся до м’яча, але не парирував. 0:2. А на 34 хвилині Потапов гарним пасом вивів один на один з воротарем Короля. І Артем довів справу до 0:3.

Рівноцінних же три моменти “Базиса” голами не завершилися. Просто карколомні сейви Володимира Щербина стали тому причиною. На 19 хвилині він дивом зреагував на удар впритул головою і перевів м’яч на кутовий. На 26 і 33 хвилинах він витягнув удари в дальні кути.

По перерві моментів було не менше, якщо не більше. Тут вже тепличники змарнували 4-5 дуже гарних моментів. Це призвело, що тайм цей зіграли 2:2. У гостей класним ударом в “дев’ятку” відзначився Потапов, а Твердоух знову з пенальті (і знову з “карвалолом” то було – голкіпер теж був близький до того, щоб парирувати). А в господарів двічі відзначився Суханов.

В підсумку перемогли 5:2 гості. Хоча, звісно, зараз всі працюють та моляться на іншу перемогу – ЗСУ та України.

Автор: Ігор Соболенко