Д. Фаворов: «Дуже добре, що МСК «Дніпро» надає можливість тренуватися на своїй базі спортсменам, що тимчасово залишили свої домівки»

10 Травня, 2022

Ті, спортсмени, які через російсько-українську війну тимчасово залишили своє житло  і зараз проживають у Черкасах, мають змогу на новому місці продовжити займатися футболом, волейболом (чоловіки і жінки) та футзалом (чоловіки і жінки) у командах муніципального спортивного клубу «Дніпро» (Черкаси).

У тренуваннях своїх команд можуть взяти участь спортсмени і аматори, і професіонали віком від 18 років і старше. Детальніша інформація за цим ПОСИЛАННЯМ

Серед учасників тренувань футбольної команди і відомий гравець команди Прем’єр-ліги України –  «Зоря» (Луганськ) Денис Фаворов. Варто відзначити, що свого часу Денис був гравцем черкаського ФК «Славутич» (сезон 2011-2012р.р., II частина сезону 2013/2014 р.р.) та ФК «Черкаський Дніпро» (літо-осінь 2014р.).

Денис Фаворов у Черкасах поєднує волонтерську діяльність і допомогу тимчасово переселеним людям із підтримкою своєї фізичної форми у належному стані. Коли дізнався, що муніципальний спортивний клуб «Дніпро» запрошує до тренувань на базі центрального стадіону, спортсменів, які змушені були покинути своє місце проживання, відгукнувся із задоволенням. До цього фізичні заняття він проводив самостійно на побережжі Дніпра.

– У цей жахливий період для нашої країни дуже добра інціатива черкаського МСК «Дніпро», яка дає можливість спортсменам, що тимчасово залишили свої домівки і зараз проживають у Черкасах, тренуватися і підтримувати свою ігрову і фізичну форму. Особливо це важливо для таких як я – професіональних футболістів. Війна закінчиться і відновляться футбольні змагання, до яких потрібно бути готовим. Тренування з МСК «Дніпроо» на центральному стадіоні проходять на футбольному полі із штучним покриттям. Після завершення необхідних регламентних робіт можна буде згодом займатися і на полі із травяним газоном. Хто бажає – може скористатися і біговими доріжками центрального стадіону, у розпорядженні комфортні роздягальні, – відзначає Денис Фаворов.

Джерело: «Черкаський спорт»