У Першій та Другій ліга чемпіонату України з футболу ймовірно буде формат із поділом на дві групи

23 Червня, 2022

Президент ПФЛ Олександр Каденко розповів, у якому форматі планують розпочати новий сезон у другому та третьому українських дивізіонах, – про це інформує sportarena.com

За словами функціонера, матчі планують провести у центральних та західних регіонах країни на тлі активних бойових дій в Україні.

«Швидше за все, у Першій та Другій лігах буде формат із поділом на дві групи, по вісім команд у кожній групі. Загальна кількість учасників – 16 команд у Першій лізі та 16 у Другій. Там є різні варіанти, але я поки що не їх озвучуватиму», — пояснив Каденко.

«Ми спілкувалися з клубами та обговорювали ці варіанти, чекатимемо, коли клуби визначаться, і тоді вже повідомимо. Поки що я не готовий сказати, чи буде класичний формат проведення змагань у Першій та Другій лігах. Я не відчув, що більшість клубів підтримують класичний варіант».

«Ми намагатимемося якнайбільше міст залучити, якщо дозволить ситуація та військові адміністрації. Я думаю, що це буде Центр та Захід України. Бо якщо взяти лише Київ, то ми просто фізично не зможемо всі матчі УПЛ та Першої ліги провести на одних і тих самих стадіонах».

«Навантаження буде досить вагоме. Багато залежатиме від самих клубів, як вони зможуть забезпечити заходи безпеки на стадіонах, та від дозволів військових адміністрацій».

Раніше Каденко розповів, що новий футбольний сезон на рівні ПФЛ стартує наприкінці серпня чи на початку вересня.

Прем’єр-ліга призначила орієнтовною датою початку нового сезону 20 серпня. В елітному дивізіоні виступатимуть 16 клубів.

Раніше Кабінет Міністрів України ухвалив відновити проведення спортивних змагань на території країни в умовах воєнного стану.