Офіційно: Святослав Михайлюк в липні зіграє за збірну України з баскетболу

26 Червня, 2022

Захисник «Торонто», вихованець черкаськогобаскетболу Святослав Михайлюк зіграє за збірну України в найближчих матчах відбору на ЧС-2023. Гравець уже знаходиться на шляху до Латвії і в найближчий час приєднається до тренувань в збірній.

Михайлюк та центровий Сакраменто Олексій Лень отримали від НБА дозвіл взяти участь у матчах збірної України у відборі на ЧС-2023. Досягнено домовленості по страхуванню гравців. Відповідно до них, страховку покриє НБА.

Обидва гравці проявили патріотизм і висловили своє бажання зіграти за національну команду  Втім, що стосується Олексія Леня, то він не зіграє у липні за збірну, але обов’язково приєднається для участі у серпневому вікні кваліфікації на ЧС-2023 та на Євробаскеті-2022.

Нагадаємо, у відборі на ЧС-2023 у групі G збірна України знаходиться на третьому місці, маючи одну перемогу в трьох матчах. 1 липня команда Айнарса Багатскіса у Ризі зіграє домашній матч проти Грузії, 4 липня нашу команду чекає виїзна гра проти Північної Македонії, а 7 липня пройде перенесений матч проти Іспанії у Ризі.

Нагадаємо, команда Айнарса Багатскіса завершила збір у Португалії, де провела дві контрольні зустрічі проти Словаччини та місцевої збірної. Сьогодні, 26 червня, гравці повертаються до Риги, де відбудеться заключна частина підготовки до офіційних матчів.

Джерело: fbu.ua