Гравець ФК «Металіст» з Черкас про про перші тижні передсезонних зборів

28 Червня, 2022

Півзахисник «Металіста», вихованець черкаського футболу Володимир Танчик розповів медіадепартаменту клубу про матч проти ПФК «Ботев» та про перші тижні передсезонних зборів.

— Почнемо з першого контрольного матчу. Якщо не прив’язуватись до результату, як оцінюєш гру команди та особисто свій виступ у цьому поєдинку?

— Ми грали з хорошою командою, яка готується до єврокубків. І мені здається, що зіграли добре, матч вийшов цікавим. Мені сподобалося, як рухалася наша команда, як контролювали м’яч, як виходили з-під пресингу. Ми створили багато небезпечних моментів. Щодо особисто мене, то мені здається, що міг зіграти краще. Були як позитивні моменти, так і брак. Загалом для першої гри нормально, але є над чим працювати.

— Команді вдалося виконати завдання тренерського штабу на цю гру?

— Подивимося, що скажуть тренери, розбору ще не було. Але, гадаю, гру можна відзначити як позитивну.

— Матч “Металіст” – “Ботев” у YouTube набрав пристойні 18 тисяч переглядів. Плюс, ми отримали багато позитивних відгуків у соцмережах. І все це попри товариський статус гри, відсутність легіонерів. Команда відчуває цю підтримку?

— Звичайно ж, ми відчуваємо! Уся команда розуміє, що у всіх зараз багато турбот. І той факт, що вболівальники підтримують та переживають за клуб, дає нам мотивацію та сили працювати.

— Трохи змінимо тему. Розкажи, як для тебе минули останні 4 місяці. Що нового сталося у житті?

— Ці місяці пройшли у тривозі та переживаннях. Кожен день починався з новин та закінчувався ними, постійно на телефоні з близькими. Було важко щось робити. Тренування з командою допомагали ненадовго відволіктися.

— Можеш сказати, що за цей час як команда ви зблизилися ще сильніше?

— Так, ми стали ближчими, зараз ми знаємо, що в кого відбувається в сім’ї. Кожен з нас допомагав хто чим може, і це ще більше зблизило нас.

— У такій непростій ситуації підтримка клубу відчувається якось гравцями?

— Так, тяжко українському футболу, тяжко кожному українському клубу, але «Металіст» зберіг команду. Ми розпочали тренувальний збір та сподіваємось на швидке відновлення чемпіонату.

— Зараз у вас нормальні умови для тренувань та проживання?

— Так, у нас є все необхідне для повноцінних та якісних зборів.

— «Металіст» зіграв свій останній на сьогодні офіційний матч аж у листопаді. Як досвідчений футболіст скажи, наскільки критично для гравця стільки часу перебувати без ігрової практики? Чи це швидко можна виправити?

— Я гадаю, що кожен футболіст тривалу паузу переносить по-різному. Але мені здається, що півтора місяця достатньо, аби набрати форму.

— За твоїми відчуттями, «Металіст» готовий гідно показати себе в УПЛ?

— Я вірю в нашу команду. Ми готові грати та доводити своє право виступати в УПЛ!

— Які слова ти хотів би передати харківським уболівальникам?

— Ми дуже сумуємо за вашою підтримкою та емоціями, які ви нам дарували. Бережіть себе та своїх близьких!

Джерело: ua.metalist.ua