З двома вихованцями черкаського футболу: ФК «Шахтар» почав підготовку до нового сезону

14 Липня, 2022

У четвер, 14 липня, команда провела перші тренування під орудою нового головного тренера Ігора Йовічевіча. Про це повідомив клубний сайт.

У перших заняттях за інформацією клубного сайту взяли участь 27 футболістів, серед яких двоє вихованців черкаського футболу – Артем Бондаренко і Дмитро Капінус.

Воротарі: Андрій Пятов, Анатолій Трубін, Олексій Шевченко, Тимур Пузанков

Захисники: Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Віктор Корнієнко, Юхим Конопля, Ігор Кирюханцев, Мар’ян Фарина, Андрій Булеза, Петро Стасюк, Дмитро Капінус

Півзахисники: Тарас Степаненко, Михайло Мудрик, Георгій Судаков, Артем Бондаренко, Дмитро Криськів, Дмитро Топалов, Олексій Кащук, Олег Очеретько, Денис Шостак, Кирило Сігеєв

Нападники: Андрій Тотовицький, Андрій Кулаков, Даниїл Сікан

Перший етап зборів пройде в Роттердамі від 14 до 30 липня. Заплановано 3 благодійні матчі, серед яких зустріч з «Аяксом» (26 липня). Усі ігри відбудуться в межах благодійного Shakhtar Global Tour for Peace.

Кошти від реалізації квитків і реклами спрямують на придбання всього необхідного для захисників України, українських громадян та дітей, які постраждали від війни. За 5 благодійних матчів, зіграних навесні, було зібрано 13,2 мільйонів гривень.

«Черкаський спорт»: ми в Telegram! ПІДПИСУЙСЯ ТУТ!