Розіграно «Кубок «Ласки» серед футболістів 2006-2008 років народження

11 Серпня, 2022

10 серпня  окрім запланованих тренувань, завдячуючи спонсору ТОВ «Ласка Черкаси» в особі директора Олександра Дяченко та організаторам БО «Волонтер Черкащини», в спаринг-іграх був розіграний «Кубок «Ласки» серед команд ДЮСШ «Дніпро-80» і ФШМ «Явір» з Черкас, ФК «СКІФ» (Сміла) та ФК «Аметист» з Олександрії.

У першому матчі між командами ДЮСШ «Дніпро-80» та ФШМ «Явір» в основний час – нульова нічия. Згідно домовленостей для визначення переможця команди пробивали 11-ти метрові штрафні удари. На висоті був воротар команди ФШМ «Явір» Орел Артем, який з шести пенальті відбив чотири. Він тренером команди-суперника Коломійцем Тарасом був визнаний кращим гравцем цього матчу. Також Артем був визнаний кращим гравцем і тренером ФК «СКІФ», що з міста Сміла.

Потрібно також відмітити, що по домовленості зі спонсором, організаторами та тренерами команд трьох кращих гравців (10, 9 та 8 балів) кожного матчу визначали не як за звичай – тренери своєї команди, а тренер команди суперника. Це нововведення сподобалося і футболістам.

Так, в першому матчі між командами ДЮСШ «Дніпро -80» та ФШМ «Явір» кращими гравцями команди ДЮСШ «Дніпро -80» за визначенням тренера команди ФШМ «Явір» Давида Асцатурова стали: Мамченко Олег, Хижняк Ростислав та Олексієнко Артем.

За визначенням тренера ДЮСШ «Дніпро-80» Тараса Коломійця, кращими гравцями ФШМ «Явір» стали: Орел Артем, Пісанчин Кирил та Анісімов Владислав .

Друга гра між командами ФК «СКІФ» з міста Сміла та ФК «Аметист»  з міста Олександрія завершилася перемогою команди ФК «Аметист» з рахунком 0-1.

Кращими в команді ФК «СКІФ» визнано: Чорненького Олександра, Мироненко Ярослава та Пасічніченко Владислава.

Кращими в команді ФК «Аметист» визнано: Рєпіна Олександра, Каменєва Сергія та Котова Миколу.

Третя гра між командами ФШМ «Явір» та ФК «СКІФ», основний час закінчився з рахунком 1-1, в серії пенальті перемогла команда ФК «СКІФ» з рахунком 3-4.

Кращими в команді ФШМ «Явір» стали: Орел Артем, Снігур Владислав та Псюріченко Радіон.

Кращими в команді ФК «Скіф» стали: Волосян Руслан, Шелудько Артем та Чорненький Олександр.

Четверта гра ФК «Аметист» – ДЮСШ «Дніпро-80» рахунок 1-0 на користь команди з Олександрії, де вирішальним голом відзначився Каменєв Сергій.

Леви матчу в ФК «Аметист»: Рєпін Олександр, Гаращенко Назар та Каменєв Сергій.

«Леви» в ДЮСШ «Дніпро -80»: Усенко Артем, Мамченко Олег та Хижняк Ростислав.

П’ята гра між командами ФШМ «Явір» та ФК «Аметист», перемога за командою з Кіровоградщини 0-4. Голи забили: Ковалюк Артем, Геращенко Назар, Каменєв Сергій, Небесний Ян.

Леви матчу ФШМ «Явір»: Бабченко Даня, Вінковський Станіслав та Куліш Іван.

Леви матчу ФК «Аметист»: Соловйов Станіслав, Небесний Ян та Власенко Артем.

Шоста заключна гра між ФК «СКІФ» та ДЮСШ «Дніпро -80» закінчилася перемогою смілянської команди з рахунком 1-0.

Кращі гравці матчу від ФК «СКІФ»: Чорненький Олександр, Мироненко Ярослав та Волосян Руслан.

Кращі гравці матчу від ДЮСШ «Дніпро -80»: Усенко Артем, Селянко Тимофій та Мамченко Олег.

Проведено 6 матчів, за результатами яких було обрано переможця – ФК «Аметист» (м. Олександрія). Друге місце і срібний Кубок «Ласки» отримала команда СКІФ (м. Сміла), третє та бронзовий Кубок «Ласки» – ФШМ Явір, четверте місце і малий бронзовий Кубок «Ласки» – ДЮСШ «Дніпро-80». Футболісти отримали медалі за відповідно зайняте командою місце.

Всі «Леви матчу», а їх було 36-ть, отримали індивідуальні відзнаки – статуетки від спонсора ТОВ «Ласка-Черкаси».

Впродовж турніру учасників та глядачів безкоштовно пригощали без обмежень морозивом від спонсора турніру ТОВ «Ласка Черкаси».

Гравці та тренери команд позитивно оцінили організацію та проведення заходу. Особливу подяку вони висловили спонсору ТОВ «Ласка-Черкаси», організатору БО «Волонтер Черкащини» які забезпечили топових суддів Лобанова Володимира, Коливай Олександра та Олійник Діану та всі умови для проведення навчально-тренувального збору.

Під час заходу було проведено збір коштів на допомогу ЗСУ. Скринька з зібраними коштами в урочистій обстановці була передана в один із підрозділів військової частини. Представник від військових привітав футболістів, подякував за допомогу та пообіцяв передати зібране в одну із волонтерських організацій Черкас, яка допомагає ЗСУ в маскувальних сітках, кікіморах, підсумках для медичних аптечок, балаклавах та ін.

На урочистому нагородженні команд Кубками «Ласки», медалями за зайняті місця та індивідуальними відзнаками кращих футболістів була присутня начальник управління гуманітарної політики Гавриш Анна, яка від імені міського голови Анатолія Бондаренко привітала учасників команд з гарною грою, з перемогою, побажала їм успіхів та нових спортивних досягнень.

Під гімн Ліги Чемпіонів нагороди футболістам вручали спонсор Кубку «Ласки» Олександр Дяченко, представниця департаменту освіти ЧМР Анна Гавриш, представник організатора БО «Волонтер Черкащини» та військові ЗСУ.

Символічна збірна Кубку Ласки:

1.Воротар: Орел Артем (ФШМ «Явір»)

Воротар : Усенко Артем (ДЮСШ «Дніпро-80»)

2 . Захисник: Мамченко Олег (ДЮСШ «Дніпро-80»)

 1. Захисник: Бабченко Данило (ФШМ «Явір»)
 2. Захисник: Соловйов Станіслав (ФК «Аметист»)
 3. Захисник: Селянко Тимофій (ДЮСШ «Дніпро-80»)
 4. Півзахисник: Рєпін Олександр (ФК «Аметист»)
 5. Півзахисник: Чорненький Олександр (ФК «СКІФ»)
 6. Півзахисник: Волосян Руслан (ФК «СКІФ»)
 7. Нападаючий: Снігур Владислав (ФШМ «Явір»)
 8. Нападаючий: Хижняк Ростислав (ДЮСШ «Дніпро-80»)
 9. Нападаючий: Мироненко Ярослав (ФК «СКІФ»)
 10. Нападаючий: Каменєв Сергій (ФК «Аметист»)
 11. Нападаючий :Небесний Ян (ФК «Аметист»)
 12. Нападаючий: Шелудько Артем (ФК «СКІФ»)
 13. нападаючий : Вінковський Станіслав (ФШМ «Явір»)

 

Джерело: інформація надана організаторами змагань