Перший суперник ФК «ЛНЗ» у 1-му турі Першої ліги чемпіонату України – ФК «Оболонь» (Київ)

15 Серпня, 2022

Визначилися формат, склад учасників і календар змагань у першій лізі сезону-2022/2023, де гратиме черкаська команда

Після консультацій зі всіма клубами ухвалено рішення затвердити склад учасників чемпіонату України з футболу серед клубів першої ліги сезону-2022/2023 (дві групи — група А та група Б) за територіальним принципом.

Перша ліга (група “А”): “Буковина” (Чернівці), “Діназ” (Вишгород), “Епіцентр” (Кам’янець-Подільський), “Карпати” (Львів), “Нива” (Тернопіль), “Полісся” (Житомир), “Прикарпаття” (Івано-Франківськ), ФСК “Маріуполь”.

Перша ліга (група “Б”): “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні), “Кремінь” (Кременчук), ЛНЗ (Черкаси), “Металург” (Запоріжжя), “Оболонь” (Київ), “Полтава”, “Скорук” (Нікопольський р-н), “Чернігів”.

У сезоні-2022/2023 заплановано провести змагання у два етапи — дві групи по вісім команд, два кола в 14 турів, 56 матчів у кожній групі на першому етапі (загалом 112 матчів).

На другому етапі 1—4 місця груп формують групу за вихід до УПЛ з урахуванням очок, отриманих на першому етапі в іграх між собою. А 5—8 місця формують групу за право грати в першій лізі з урахуванням результатів ігор між собою на першому етапі.

На другому етапі команди групи А проводять матчі тільки з командами групи Б у два кола, 32 матчі в кожній групі, команди проведуть по 8 матчів.

Загалом у чемпіонаті буде проведено 176 матчів. Кожна команда зіграє 22 матчі. Дві кращі команди здобувають право на прямий вихід до УПЛ, третя та четверта команди першої ліги зіграють матчі плей-офф за підвищення у класі — третє місце першої ліги грає з 14-м місцем УПЛ, четверте місце першої ліги грає з 13-м місцем УПЛ.

У групі «Б» у 1-му турі (27.08.2022) зустрічаються:

Металург – Кремінь

ЛНЗ – Оболонь

Полтава – Гірник-Спорт

Чернігів – Скорук

Весь календар змагань у групі Б.

Джерело: УАФ