На «Черкаси-Арені» провели футбольний матч заради підтримки ветеранів війни

10 Вересня, 2022

У благодійному заході взяли команди «Черкаська міська рада» і «Черкаський бізнес».

За команду «Черкаська міська рада» грали міський голова Анатолій Бондаренко, депутати міської ради Василь Мойсієнко, Араік Мкртчян, Геннадій Шевченко, Олексій Мельник, Роман Моторний, Сергій Кудактін, Руслан Батир, Нарек Казарян, Віталій Красюк, секретар міської ради Юрий Тренкин, заступник директора ЦНАПу Ігор Волошин, депутат міськради попередніх скликань Анатолій Коверський, а на гру команду з капітанською пов’язкою виводив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Серед бізнесу захід підтримали: компанія ТОВ «КОЛТЕХ-ТРАНС», торгова марка «Saturn», ПрАТ «Юрія», ЛНЗ Груп, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», компанія КАПІТАЛ-ФІНАНС, ТОВ «НВФ «Урожай», компанія «Добробуд», СТОВ «ДРУЖБА», ПП «Дорстрой», ТМ Смаковинка, компанія ЕВРОБУД-СТАНДАРТ, торгова марка «Майфон», торгова марка «Bakery», ПП «Надія», УКРСІББАНК, ПП Павленко, магазин «Профі-спорт», Ekreative.

Учасники не тільки відчули спортивний драйв від командної гри, а й зробили благодійні внески. У грошовому еквіваленті було зібрано 100 тисяч гривень, які стануть стартовим капіталом для створення спортивно-соціального та психологічного реабілітаційного центру для ветеранів війни, який планується облаштувати на базі  черкаського МСК “Дніпро”.

Ідейними натхненниками проєкту стали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко і директор КП «МСК «Дніпро» Юрій Гончаров. За задумом, ветерани зможуть проходити у такому центрі спортивну і психологічну реабілітацію, готуватися до різноманітних змагань та ігор ветеранів. Наразі у муніципальному спортивному клубі “Дніпро” визначають перелік видів спорту, у яких працюватимуть у межах проєкту.

У результаті спортивної боротьби матч закінчився із рахунком 8:8. Основний час гри не виявив переможця – 5:5, після чого пробивалася за домовленістю команд лише одна серія пенальті, але і вона закінчилася внічию.

У матчі було забито багато голів, серед яких ефектний результативний удар зі штрафного у виконанні міського голови Черкас Анатолія Бондаренка:

«Війна триває, і кожен з українців і на фронті, і в тилу, наполегливо працює на наближення нашої перемоги. На жаль, під час бойових дій люди отримують не лише фізичні, а й душевні рани. Саме тому турбота про соціальну та психологічну реабілітацію наших захисників є дуже важливою. Залучення до спорту ветеранів війни може стати важливим чинником на шляху їх повернення до нормального життя. Допомогти в цьому може створення спеціального реабілітаційного центру», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець відзначив: «Цього разу ми вийшли на поле, аби допомогти нашим військовим і дати поштовх важливому проекту – створенню спортивно-соціального та психологічного реабілітаційного центру для ветеранів війни. Плануємо облаштувати його на базі МСК «Дніпро». У ньому, за задумом, ветерани війни зможуть проходити спортивну і психологічну реабілітацію, готуватися до різноманітних змагань та ігор ветеранів. Наразі в муніципальному спортивному клубі визначають перелік видів спорту, у яких працюватимуть у межах проекту. Дякую всім підприємцям, які долучилися до матчу та завжди підтримують наших захисників. Дякую нашим військовим за стійкість і сміливість. Тут, в тилу, ми й надалі докладатимемо надможливих зусиль, аби пришвидшити українську перемогу».

За словами Юрія Гончарова, на “Черкаси-Арені” вже зараз є багато з того, що необхідно для створення спортивно-соціального та психологічного реабілітаційного центру для ветеранів війни. Щоб проєкт стартував,  необхідно придбати спортивне екіпірування і тренажер з веслування.

«Наразі вже є декілька ветеранів війни, які хочуть проходити в нас спортивну реабілітацію. У подальшому хочемо залучити до цього якомога більше наших захисників, не лише з Черкас, а й з усієї України. Сподіваюся на підтримку з цього питання з боку області і держави. Вже маємо певні напрацювання у цьому напрямку. Переконаний, що зможемо охопити спортивно-соціальною реабілітацією до півтисячі українських захисників на рік», – ділиться амбітними планами Юрій Гончаров.

Також КП «МСК «Дніпро» розповів, про ще один спосіб, у який планується залучити кошти на втілення цього проєкту. За його словами, була випущена поштова марка «Слава ЗСУ!» із зображенням муралу на ТРЦ «Любава». Планується, що на День міста її урочисто погасить міський голова Анатолій Бондаренко спільно з керівництвом «Укрпошти». Після цього вона надійде у продаж, а кошти від реалізації спрямують на роботу реабілітаційного центру для ветеранів війни.